załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Acard 75mg tabletki 60szt.

Acard 75mg

Lek Acard to profilaktyczny środek do długotrwałego stosowania w chorobach, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych. Zawarty w składzie kwas acetylosalicylowy hamuje agregację płytek krwi.

 

Zastosowanie:

Acard zalecany jest do stosowania w celu zapobiegania zawałowi serca u osób dużego ryzyka, w zapobieganiu powtórnemu zawałowi serca, w niestabilnej chorobie wieńcowej, w świeżym zawale serca lub podejrzeniu świeżego zawału serca, dla osób z zarostową miażdżycą tętnic obwodowych. Lek Acard stosuje się również po zabiegach chirurgicznych lub interwencyjnych na naczyniach, w zapobieganiu napadom przejściowego niedokrwienia mózgu i niedokrwiennego udaru mózgu oraz po ich przebyciu, w zapobieganiu zakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów z wieloma czynnikami ryzyka, w zapobieganiu zakrzepicy żylnej i zatorowi płuc u pacjentów długotrwale unieruchomionych.

 

Opakowanie:

Acard 75mg występuje w formie tabletek dojelitowych w kształcie serca. Tabletki posiadają otoczkę dzięki czemu nie rozpadają się w żołądku, przez co zmniejsza się działanie kwasu acetylosalicylowego na błonę śluzową żołądka.

Klienci, którzy kupili: Acard 75mg tabletki 60szt., kupili również:

Apap 500mg 12tabl.

Apap 500mg 12tabl.

Apap 12 tabletek wykorzystywany jest jako skuteczny środek przeciwbólowy różnego rodzaju bólach: ból głowy, ból zębów czy ból mięśni. Ponadto posiada doraźnie działanie przeciwgorączkowe przy stosowaniu w grypie lub przeziębieniu.

4,71 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.