załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Actiferol Fe 7 mg 30 saszetek

Actiferol Fe to żelazo w postaci saszetek przeznaczony dla dzieci i niemowląt zawiera bardzo dobrze przyswajalną postać żelaza. Stosowany przy anemii w celu zagwarantowania odpowiedniej podaży żelaza lub też w stanach jego niedoboru.
Nazwa: Actiferol Fe 7 mg
Postać: -
Dawka: -
Opakowanie: 30 sasz.
Skład: Saszetka zawiera: zelazo (pirofosforan zelazowy), maltodekstryna.
Działanie: Żelazo jest mikroelementem niezbednym do prawidłowego rozwoju i funkcjonowaniaorganizmu. Korzystnie wpływa na procesy wzrostowe i odpornosciowe,jest składnikiem hemoglobiny, która warunkuje transport tlenu. *1,2Niedobory zelaza wynikaja głównie z jego małej zawartosci w diecie i niskiejprzyswajalnosci.*2Grupami szczególnie narazonymi na niedobory zelaza sa: *3-6• niemowleta powyzej 6. miesiaca zycia i dzieci w okresie intensywnego rozwoju,• dzieci i młodzież w okresie dojrzewania,• kobiety w okresie rozrodczym,• osoby starsze z zaburzeniami wchłaniania.Prawidłowa podaz zelaza zmniejsza ryzyko wystapienia niedokrwistosci i anemiioraz korzystnie wpływa na rozwój poznawczy i psychomotoryczny u niemowlati dzieci.*1-6Dostepnosc zelaza zalezy od jego formy oraz jakosci spozywanego pokarmu.*2,7Actiferol Fe™ zawiera zelazo SunActive®Fe w unikalnej, zmikronizowanejformie. Dzieki mikronizacji, czyli duzemu rozdrobnieniu, przyswajalnosc zelaza zpirofosforanu zelazowego jest dwukrotnie wyzsza – co potwierdzaja badaniakliniczne.*8-11Zelazo SunActive®Fe:• uwalnia się w jelitach, a nie w żołądku, dzięki temu nie odczuwa siędolegliwosci ze strony przewodu pokarmowego;• nie barwi zębów i nie daje metalicznego posmaku;• posiada certyfikat bezpieczeństwa GRAS (Generally Recognised As Safe).Bioprzyswajalne zelazo SunActive®Fe to bezpieczenstwoi dobra tolerancja.
Wskazania: Zapewnienie prawidłowej podazy zelaza oraz w stanach niedoboruzelaza i anemii.
Dawkowanie: Zalecana porcja do spożycia:W celu zapewnienia prawidłowej podazy zelaza:Niemowleta powyzej 6. miesiaca zycia i dzieci: 1 saszetka dziennie.W stanach niedoboru zelaza i/lub anemii:Niemowleta i dzieci: dawkowanie pod nadzorem lekarza uzaleznione od indywidualnegozapotrzebowania.
Uwagi: Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza.Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.Produkt przeznaczony dla niemowląt i dzieci

Klienci, którzy kupili: Actiferol Fe 7 mg 30 saszetek, kupili również:

Bebilon HA 1 ProExpert 400g

Bebilon HA 1 ProExpert 400g

Mleko Bebilon to specjalnie modyfikowana seria mleka dla dzieci od urodzenia. Wyjątkowa receptura została stworzona na podstawie wieloletnich badań naukowców, która gwarantuje dziecku naturalne karmienie.

41,90 PLN

Zamów
Delicol na kolkę 15ml

Delicol na kolkę 15ml

DELICOL to preparat przeznaczony dla niemowląt stosowany przy chwilowych stanach dolegliwości trawiennych spowodowanych głównie nietolerancją laktozy. Skutecznie eliminuje przyczynę powstawania kolki, a nie tylko leczy objawy.

26,50 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.