załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

ADERMA EXOMEGA CREME DEFI krem 200ml

A-Derma Exomega DEFI to skuteczny krem nawilżająco-zmiękczający na bazie wyciągu z owsa Rhealba do twarzy i ciała. Jest polecany specjalnie do kosmetyki skóry bardzo suchej i atopowej. Krem jest szczególnie sterylny, bez konserwantów.

Nazwa:

A-DERMA Exomega krem DEFI 200ml

Postać:

Krem, 200ml

Działanie:

To doskonały krem dla niemowląt a także dzieci i dorosłych. Gwarantuje zupełną kosmetykę skóry atopowej i bardzo suchej dzięki zastosowaniu nowemu ekstraktowi z młodych pędów owsa Rhealba, zmniejszają symptomy zapalenia oraz uśmierza podrażnienia skóry.

  • redukuje swędzenie o 68% oraz suchość skóry o 61% po 3 tygodniach stosowania
  • istotnie pogłębia poziom nawilżenia o 21% już po pierwszym tygodniu stosowania

Wskazania:

Krem nawilżająco zmiękczający do skóry suchej lub bardzo suchej przezmaczony dla niemowląt, dzieci oraz dorosłych

Stosowanie:

W zależności od potrzeb, Krem EXOMEGA nakładać średnio 2 razy dziennie, zwracając szczególną uwagę na bardzo suche obszary skóry twarzy i ciała. Bezpośrednio po aplikacji zalecane jest wykonanie delikatnego masażu, co jest szczególnie istotne u dzieci z atopią. Stosować na oczyszczoną, suchą, nieuszkodzoną skórę. Dla pełnej pielęgnacji zastosuj pozostałe produkty z gamy Exomega: Szampon w piance, Olejek pod prysznic, Kąpiel kojąca

Skład:

Krem EXOMEGA D.E.F.I zawiera dwa unikatowe składniki aktywne: Wyciąg z młodych pędów owsa Rhealba®, który działa immunomodulująco i przeciwzapalnie, oraz Filaxerine - opatentowany kompleks składników czynnych, mających za zadanie odbudowę bariery ochronnej naskórka.

Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.