załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Alantan zasypka 100g

ALANTAN Zasypka skutecznie ochrania skórę bardzo wrażliwą przed różnego rodzaju podrażnieniami, oparzeniami czy też zaczerwienieniem. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom objawia wysokie działanie kojące, łagodzące oraz regenerujące uszkodzony naskórek. Zalecana jest także jako środek przeciwpotowy do higieny osobistej.

Nazwa:

Alantan zasypka 100 g

Postać:

Zasypka, 100 g

Działanie:

Produkt przyspiesza gojenie i pobudza regenerację naskórka. Działa przeciwzapalnie, ściągająco oraz przyspiesza czeszczenie ran. Usuwa symptomy zbyt dużego rogowacenia i złuszczania się skóry. Działa łagodząco na skórę i błony śluzowe.

Wskazania:

Wskazane na cięzko gojące się rany, oparzenia, rogowacene, płytkie owrzodzenia, długotrwałe stany zapalne skóry, ubytki skóry lub błon śluzowych.

Stosowanie:

Stosować od 2 do 3 razy na dobę bezpośrednio na zmiany chorobowe. Stosować również można w postaci w opatrunku okluzyjnego, zmienianym od 1 do 2 razy na dobę.

Skład:

1g produktu posiada 20mg alantoiny.

Klienci, którzy kupili: Alantan zasypka 100g, kupili również:

Alantan Plus krem 35g

Alantan Plus krem 35g

ALANTAN Plus to specjalistyczny krem stosowany do leczenie wielorakiego rodzaju ran czy oparzeń. Stosowany również do kosmetyki i pielęgnacja sutków w trakcie karmienia piersią a także przy zapobieganiu odparzeniom u niemowląt.

7,80 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.