załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Apap 500mg 12tabl.

Apap 12 tabletek wykorzystywany jest jako skuteczny środek przeciwbólowy różnego rodzaju bólach: ból głowy, ból zębów czy ból mięśni. Ponadto posiada doraźnie działanie przeciwgorączkowe przy stosowaniu w grypie lub przeziębieniu.

Nazwa:

Apap 0,5g 12 tabletek

Postać:

12 tabletek

Działanie:

Lek bóle różnego pochodzenia oraz skutecznie zwalcza gorączkę nie obniżając przy tym prawidłowej temperatury ciała. Działa już po 15-30 minutach od podania, a efekt terapeutyczny utrzymuje się 4-6 godzin. Dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, metabolizowany w wątrobie, wydalany z moczem. Lek może być bezpiecznie stosowany u osób z nadciśnieniem, chorobą wrzodową żołądka, cukrzycą.

Nazwa:

Apap 0,5g 50 tabletek

Postać:

50 tabletek

Działanie:

Przeznaczony na bóle przeróżnego pochodzenia. Szybko zwalcza gorączkę nie obniżając przy tym normalnej temperatury organizmu. Produkt działa już po 15-30 minutach od połknięcia i i działa od 4 do 6 godzin. Bardzo dobrze przyswaja się z przewodu pokarmowego. Lek może być bz żadnego ryzyka stosowany u osób z nadciśnieniem, cukrzycą czy chorobą wrzodową żołądka.

Wskazania:

Stosowany jako specyfik łagodzący bóle różnego pochodzenia: ból głowy, ból mięśni, bóle miesiączkowe, zębów, nerwobóle a także gorączka.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nadwrażliwość na paracetamol, niewydolność nerek, niedokrwistość i niewydolność wątroby

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką.

Stosowanie:

  • Dorośli stosować od 1 do 2 tabletek od 3 do 4 razy dziennie (maksymalna tabletka 8 tabletek na dobę).
  • Dzieci powyżej 12 lat stosować 1 tabletkę od 3 do 4 razy dziennie.

Skład:

1 tabletka zawiera: Paracetamol 500 mg


</html>

Klienci, którzy kupili: Apap 500mg 12tabl., kupili również:

Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.