załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

AVENE CLEANANCE Tonik matujący 200ml

Avene Cleanance to tonik, który skutecznie oczyszcza oraz zmniejsza pory skórne. Usuwa nadmiar sebum i wyrównuje powierzchnię skóry dzięki czemu preparat wspiera walkę z niedoskonałościami skóry.

Nazwa:

AVENE CLEANANCE Tonik matujący 200 ml

Postać:

Płyn, 200ml

Działanie:

Tonik Cleanance w sposób prosty oczyszcza oraz matuje skórę z problemami natury trądzikową. Czyści, usuwając wszelakie zanieczyszczenia i złuszczające się komórki skóry. Matuje, usuwając nadmiar wydzieliny łojowej i zmniejszając jej ilość. Przy stałym i regularnym stosowaniu tonik ściąga skutecznie pory. Zdezynfekowana przez preperat skóra jest czystsza.

Wskazania:

Tonik doskonale matuje skórę, reguluje pracę gruczołów łojowych. W składzie posiada wyciąg z pestek dyni Cucurbita pepo, który celem jest regulacja wydzielanie łoju. Glukonian cynku działa przeciwzapalnie a kwas salicylowy ma działanie keratolityczne. Produkt zwiera minimalną ilość alkoholu, która ściąga pory skóry. Tonik działa również antybakteryjne. Faza pudrowa toniku adsorbuje łój oraz zapewnia efekt matujący na cały dzień.

Stosowanie:

Cleanance tonik matujący nakładać za pomocą wacika na oczyszczoną skórę, w szczególności w jej środkowej części: nos, czoło czy broda. Unikać kontaktu preperatu z oczami. Przed użciem dokładnie wstrząsnąć tonikiem. Produkt hipoalergiczny i nie powoduje tworzenia zaskórniaków.

Skład:

Woda termalna Avene 77%, Glukonian cynku, Skoncentrowany wyciąg z pestek dyni (Cucurbita pepo), Alkohol, Matujące składniki w postaci pudru (krzemionki i krzemiany)

Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.