załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

AVENE Woda termalna w aerozolu 300ml

Avene Woda termalna w postaci areozolu jest doskonała do kosmetyki i pielęgnacji skóry przede wszystkim wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do podrażnień a także skóry zaczerwienionej. skutecznie koi i łagodzi a skóra odbudowuje uczucie świeżości i komfortu.

Nazwa:

AVENE Woda Termalna aerozol 300 ml

Postać:

aerozol, 300 ml

Działanie:

Produkt łagodzi i osłabia podrażnienia. Unikalny skład wody termalnej Avene powoduje, że posiada ona bardzo dobre właściwości kojące i zapobiegające podrażnieniom. Właściwości Wody zostały udowodnione przez specjalistów w bardzo licznych badaniach naukowych, posiada efektywną substancję czynną, którą zawsze stosuje się z powodzeniem w uzdrowiskach w leczeniu zapaleń i różnych chorób skóry. Doskonała do pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej. Skutecznie koi oraz łagodzi podrażnienia skórne, powoduje, że skóra natychmiast odzyskuje komfort. skóra staje się odswieżona i przyjemna w dotyku.

Wskazania:

Do podstawowej pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej lub podrażnionej np. przez czynniki klimatyczne, przebiegu chorób.

Stosowanie:

Rozpylić na skórze mgiełkę wody termalnej Avene, następnie pozostawić od 1 do 3 minut. Delikatnie osuszyć chusteczką. Nie wstrząsać przed użyciem.

Skład:

Woda termalna Avene, Azot (gaz wypychający), Woda w sterylnym aerozolu, pod ciśnieniem, z azotem, bez konserwantów.

Klienci, którzy kupili: AVENE Woda termalna w aerozolu 300ml, kupili również:

Bioderma Sensibio H2O płyn 500ml

Bioderma Sensibio H2O płyn 500ml

Płyn micelarny Bioderma Sensibio to doskonały płyn do oczyszczania bardzo wrażliwej skóry a także do usuwania makijażu nawet tego wodoodpornego. Posiada bardzo łagodną i delikatną formułę, która doskonale pielęgnuje skórę i usuwa wszelkie zanieczyszczenia, tworząc na skórze ochronną powłokę.

45,90 PLN

Zamów
Acidolac 10 saszetek

Acidolac 10 saszetek

ACIDOLAC przywraca oraz uczestniczy w utrzymaniu odpowiedniego składu całej flory bakteryjnej naszego przewodu pokarmowego. Stanowi to wymaganą a zarazem naturalną barierę dla powstawania niekorzystnej mikroflory bakteryjnej.

16,90 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.