załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Biegunka

Acidolac Baby 1,5g 10 saszetek

Acidolac Baby to produkt przeznaczony specjalnie dla niemowląt a także dzieci. Odnawia florę bakteryjną a dodatkowo normuje czynności przewodu pokarmowego u niemowląt lub małych dzieci. Preparat do stosowania w szczególności w trakcie i po antybiotykoterapii, lub też profilaktycznie aby wspomóc odporność organizmu.

13,95 PLN

Zamów
Acidolit smak malinowy 10 saszetek

Acidolit smak malinowy dla niemowląt tworzy bardzo dobry płyn nawadniający o obniżonej zawartości sodu. Zalecany przy zaburzeniach gospodarki wodno-elektrolitowej w sytuacjach, w których istnieje ryzyko odwodnienia w celu uzupełniania składników mineralnych w organizmie.

14,95 PLN

Zamów
Acidolit smak jabłkowy 10 saszetek

Acidolit smak jabłkowy dla niemowląt tworzy bardzo dobry płyn nawadniający o obniżonej zawartości sodu. Zalecany przy zaburzeniach gospodarki wodno-elektrolitowej w sytuacjach, w których istnieje ryzyko odwodnienia w celu uzupełniania składników mineralnych w organizmie.

15,40 PLN

Zamów
Acidolit bezsmakowy dla niemowląt 10 saszetek

Acidolit bezsmakowy dla niemowląt tworzy bardzo dobry płyn nawadniający o obniżonej zawartości sodu. Zalecany przy zaburzeniach gospodarki wodno-elektrolitowej w sytuacjach, w których istnieje ryzyko odwodnienia w celu uzupełniania składników mineralnych w organizmie.

15,90 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.