załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Bobotic Forte krople doustne 0,02g 30ml

Nazwa:

Bobotic Forte krople 20mg, 30 ml

Postać:

krople 30 ml

Działanie:

Bobotic Forte to krople doustne do stosowania u niemowląt od 28 dnia życia. Posiada symetykon który zapobiega wzdęciom. Posiada delikatny zapach malinowy

Wskazania:

Bobotic Forte wskazany jest w celu złagodzenia dolegliwości tj. wzdęcia, kolka, uczucie pełności, niestrawność, odbijanie. Od 28 dnia oraz do 12 lat mozna dodatkowo stosować w przygotowaniu do badań diagnostycznych jamy brzusznej.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu.

Stosowanie:

O ile lekarz nie zaleci inaczej:

  • Niemowlęta od 28 dnia oraz dzieci do 2 lat stosować 3 krople przed, w trakcie lub po każdym posiłku, ale nie więcej niż 18 kropli w ciągu dobry.
  • Dzieci w wieku od 2 do 12 roku życia stosować 6 kropli przed, w trakcie lub po każdym posiłku, ale nie więcej niż 36 kropli w ciągu dobry.

Skład:

Symetykon, sodu benzoesan (E211), sacharyna sodowa (E954), kwas cytrynowy jednowodny (E330), aromat malinowy, guma ksantynowa, woda oczyszczona.

Klienci, którzy kupili: Bobotic Forte krople doustne 0,02g 30ml, kupili również:

Bebilon HA 1 ProExpert 400g

Bebilon HA 1 ProExpert 400g

Mleko Bebilon to specjalnie modyfikowana seria mleka dla dzieci od urodzenia. Wyjątkowa receptura została stworzona na podstawie wieloletnich badań naukowców, która gwarantuje dziecku naturalne karmienie.

41,90 PLN

Zamów
OILATUM Emulsja do kąpieli 500ml

OILATUM Emulsja do kąpieli 500ml

Oilatum to emulsja przeznaczona do łagodzenia podrażnionej, suchej, swędzącej czy łuszczącej się skóry. Polecany również do kąpieli niemowląt. Produkt tworzy zabezpieczającą oleistą powłokę na naskórku zabezpieczając przed nadmiernemu parowaniu wody, zachowując odpowiednią wilgotność oraz poziom natłuszczenia skóry.

29,89 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.