załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

FRIDA Aspirator do nosa 1szt.

Aspirator FRIDA to bardzo praktyczne urządzenie, które w prosty i użyteczny sposób pozwoli na usunięcie wszelkich zanieczyszczeń oraz powstałych wydzieliny z nosa dziecka. Skutecznie ochrania błonę śluzową nosa.

Nazwa:

Nosefrida Aspirator Do Nosa 1 sztuka

Działanie:

Dogłębnie oczyszcza nos, jest nader skuteczny oraz bezpieczny. Skutecznie chroni błonę śluzową nosa. Jest łatwy w obsłudze oraz bardzo higieniczny. Jest bardzo łatwa w czyszczeniu.

Stosowanie:

NoseFrida standardowo montuje się z dwóch fragmentów: tuby i wężyka z zatyczką. Przed zastosowaniem powinno się wymyć uważnie obie części. Potem wstaw filtr higieniczny w otworze zatyczki oraz załóż zatyczkę na tubę, nieco ją dociskając, do momentu aż usłyszysz ciche kliknięcie.

Trzeba położyć dziecko w pozycji leżącej, następnie końcówką przyrządu przyłożyć do otworu nosa, potem ostrożnie zassać należytą ilość powietrza. W razie potrzeby czynność ponowić.

Po każdym użyciu należy wymyć aspirator ciepłą wodą i płynem do mycia naczyń, dokładnie wypłukać oraz w razie potrzeby wymienić filtr higieniczny (min. raz dziennie).

Klienci, którzy kupili: FRIDA Aspirator do nosa 1szt., kupili również:

CANPOL Wkładki laktacyjne 60 sztuk

CANPOL Wkładki laktacyjne 60 sztuk

Canpol krążki laktacyjne to nowoczesne ulepszone wkładki standard, które posiadają innowacyjny wkład żelujący gwarantujący doskonałe uczucie suchości przez długi czas. Wkładka jest niezwykle miękka i delikatna.

15,90 PLN

Zamów
Bella Mamma Podkłady Poporodowe Higieniczne 10 sztuk

Bella Mamma Podkłady Poporodowe Higieniczne 10 sztuk

Podkłady Bella to duże i niezwykle chłonne podkłady, bardzo przyjazne dla skóry. Zalecane do stosowania po różnorakich zabiegach ginekologicznych. Posiadają wkład celulozowy, który jest pokryty bardzo lekką i delikatną włókniną która nie powoduje żadnych reakcji antyalergicznych.

5,00 PLN

Zamów
Bepanthen Baby Maść 100g

Bepanthen Baby Maść 100g

Bepanthen Baby 100 g to maść ochronna wskazane przed oparzeniami do bardzo delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Można stosować do podrażnionych i popękanych brodawek sutkowych przy kamieniu piersią.

37,50 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.