załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

KATAREK PLUS aspirator do nosa

Odciągacz kataru dla niemowląt oraz dzieci, przeznaczony do usuwania wydzieliny z nosa. Przeznaczony może być także u osób niepełnosprawnych lub w innych przypadkach, kiedy usuwanie z nosa wydzieliny jest niemożliwe lub bardzo utrudnione.
KATAREK stanowi skuteczne rozwiązanie uciążliwego problemu, jakim dla małego dziecka jest katar. Dzięki KATARKOWI nie musisz się już martwić, gdy wydzielina utrudnia Twojemu maluszkowi oddychanie. Wystarczy kilka sekund, by w bezpieczny sposób oczyścić nosek i zatoki!

Zdrowie dla Twojego maluszka
Katar to dla małego dziecka duży problem. Zbierająca się w nosie wydzielina może poważnie utrudniać oddychanie, a gdy utrzymuje się długi czas, może prowadzić do groźnych dla zdrowia powikłań. Dlatego lekarze zalecają, aby rodzice na bieżąco usuwali wydzielinę z nosa dziecka. Jak to jednak zrobić, skoro maluszek nie potrafi wydmuchać kataru, a tradycyjne gruszki są odradzane jako niebezpieczne?

Szybko, higienicznie, bez kataru
KATAREK stanowi skuteczne rozwiązanie tego problemu. Ten nowoczesny aspirator można stosować już od pierwszych dni życia dziecka za każdym razem, gdy wystąpi taka potrzeba. W przeciwieństwie do innych aspiratorów, KATAREK nie wymaga zasysania wydzieliny przez rodzica lub opiekuna. Odpowiednio wyprofilowany zestaw wystarczy podłączyć do domowego odkurzacza, a drugą końcówkę umieścić w nosku dziecka. Po uruchomieniu odkurzacza, KATAREK bezboleśnie, w kilka sekund odessie wydzielinę z nosa i zatok.

Bezpieczne rozwiązanie
Mocny odkurzacz i delikatny organizm dziecka? To może wzbudzać pewne obawy. W przypadku KATARKA możesz mieć jednak pewność, że używając go wraz z odkurzaczem o mocy do 1800 W, taki zestaw nie zagrozi zdrowiu Twojego dziecka. Dzięki unikalnym kształtom poszczególnych elementów aspiratora, siła ssania zostaje odpowiednio zmniejszona. W efekcie wysoka skuteczność odciągania zostaje uzyskana w sposób bezpieczny dla maluszka. Dodatkowo, przeźroczysta budowa pozwala od razu, a więc już w trakcie pracy z aspiratorem, ocenić ilość i charakter wydzieliny.

Z zaufaniem rodziców
Rodzice, którzy już skorzystali z KATARKA zgodnie potwierdzają – KATAREK to obecnie najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku, które pozwala w bezpieczny sposób usunąć wydzielinę z noska malucha. Nie bez powodu KATAREK zwyciężył w teście aspiratorów miesięcznika „Mamo, To Ja”.

.

Klienci, którzy kupili: KATAREK PLUS aspirator do nosa, kupili również:

Bepanthen Baby Maść 100g

Bepanthen Baby Maść 100g

Bepanthen Baby 100 g to maść ochronna wskazane przed oparzeniami do bardzo delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Można stosować do podrażnionych i popękanych brodawek sutkowych przy kamieniu piersią.

37,50 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.