załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Kosmetyki

Alantan maść 0,02 g/g 30g

Alantan maść to produkt o działaniu przeciwzapalnym, ściągającym oraz nawilżającym. Stosowany przy bardzo trudno gojących się oparzeniach i ranach. Produkt zalecany jest również przy przewlekłych stanach zapalnych skóry wraz z towarzyszącym im złuszczaniem i rogowaceniem

6,90 PLN

Zamów
Alantandermoline krem lekki 50g

Alantandermoline lekki krem to skuteczny preparat do kosmetyki i pielęgnacji skóry niemowląt oraz dzieci. Wskazany jest do skóry bardzo delikatnej całego ciała, w tym skóry twarzy. Doskonale nawilża, przynosząc skórze ulgę i ukojenie.

7,50 PLN

Zamów
Alantandermoline krem ochronny z witaminą A 50g

Alantandermoline krem to skuteczny preparat ochronny półtłusty z witaminą A przeznaczony do kosmetyki i pielęgnacji skóry niemowląt oraz dzieci. Łagodzi skutki różnych czynników, jak: wiatr, nadmiernie suche powietrze czy detergenty sprzyjające przesuszaniu skóry. Doskonale natłuszcza i nawilża, przynosząc skórze ulgę i ukojenie.

7,70 PLN

Zamów
Alantan Plus krem 35g

ALANTAN Plus to specjalistyczny krem stosowany do leczenie wielorakiego rodzaju ran czy oparzeń. Stosowany również do kosmetyki i pielęgnacja sutków w trakcie karmienia piersią a także przy zapobieganiu odparzeniom u niemowląt.

7,80 PLN

Zamów
Alantandermoline krem ochronny półtłusty z witaminami A+E 50g

Alantandermoline krem to skuteczny preparat ochronny półtłusty z witaminami A + E przeznaczony do kosmetyki i pielęgnacji skóry niemowląt oraz dzieci. Wskazany jest do skóry bardzo delikatnej całego ciała, w tym skóry twarzy. Doskonale natłuszcza i nawilża, przynosząc skórze ulgę i ukojenie.

7,90 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.