załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Morwa Biała Complex 200tabl.

Zastosowanie: Prawidłowy poziom cukru. Składniki zawarte w preparacie korzystnie wpływają na metabolizm węglowodanów, prawidłowy poziom cukru we krwi, prawidłową wagę ciała.

Działanie: Morwa Biała Complex – suplement diety, zawiera składniki, które stosowane są w celu utrzymania prawidłowego poziomu cukru we krwi po posiłkach oraz wspomagają osoby chcące zadbać o prawidłową sylwetkę

Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych.


Fakty: Morwa Biała (Morus Alba) to drzewo liściaste, od wieków uprawiane ze względu na hodowlę jedwabnika. Wykazuje także cenne właściwości dla człowieka. Liście morwy białej korzystnie oddziałują na prawidłowy metabolizm węglowodanów i glukozy, co pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Prawidłowy metabolizm węglowodanów i glukozy może mieć korzystny wpływ na utrzymanie prawidłowej wagi ciała i szczupłej sylwetki.


Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 razy dziennie po 2 tabletki lub 4 razy dziennie po 1 tabletce przed posiłkami, popijając wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne.


Składniki w maksymalnej porcji dziennej (4 tabletki):
morwa biała – 900 mg
cynamon – 120 mg
chrom – 40 ug (100% RWS*)
*% RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Niewskazane dla: osób poniżej 16-go roku życia, kobiet w ciąży oraz osób uczulonych na którykolwiek składnik preparatu.


Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.


Składniki: substancja wiążąca (celuloza), susz z liści morwy białej, substancje przeciwzbrylające (kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), sproszkowana kora cynamonu. chlorek chrom (III).

Klienci, którzy kupili: Morwa Biała Complex 200tabl., kupili również:

DERMEDIC HYDRAIN 3 Krem pod oczy 15g

DERMEDIC HYDRAIN 3 Krem pod oczy 15g

Hydrain 3 Hialuro to innowacyjny produkt do o wzmocnionej sile nawilżania skóry. Posiada bogatą konsystencję i składniki. Zalecany jest dla skóry bardzo wysuszonej, która wymaga bardzo intensywnego nawodnienia.

21,90 PLN

Zamów
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.