załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Kontakt

W sprzedaży farmaceutycznej jesteśmy znaną apteką internetową z długoletnim doświadczeniem. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i koncesje, dzięki czemu zawsze zagwarantujemy Państwu szybkie i bezpieczne zakupy w sieci internetowej.

Bogaci w wieloletnie doświadczenie, wiedzę i zapał tworzymy aptekę internetową, która spełnia wymogi polskiego konsumenta. Zawsze dbamy o to, aby nasza apteka była funkcjonalna, a jej oferta zawsze aktualna. Sprawny i szybki kontakt, ekspresowa realizacja, szybko i bezpiecznie dostarczona paczka to również nasze atuty.

Naszym głównym celem jest zapewnienie konkurencyjnej oferty produktowej oraz satysfakcji Klienta. Wszystkie transakcje są bezpieczne, przygotowywane z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Dokładamy starań, aby wasze zamówienia były realizowane natychmiast, w oparciu o najwyższe istniejące standardy wysyłki internetowej. Cechuje nas prowadzenie pozytywnych relacji i miła obsługa z naszymi klientami. Dbamy o zapewnienie Państwu szerokiej i atrakcyjnej oferty cenowej produktów.

Lekcito Sp. z o.o.
Apteka internetowa "Słoneczko"
ul. Papieska 39
33-300 Nowy Sącz
NIP: 7361572661
Nr zezwolenia: FAKR-I.8520.1.132.2013

Kontakt
tel. +48 18 445 23 48 - kontakt z farmaceutą (sprawy związane z lekami, ich działaniem i dawkowaniem)
tel. +48 882 004 443 - dział techniczny (sprawy techniczne związane z zamówieniami, przesyłką oraz płatnościami)
email:

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko*
Firma
Adres e-mail*
Telefon
Temat wiadomości*
Treść wiadomości*
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.