załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Produkty w sklepie

VICHY Eau Thermale water 150 ml

VICHY woda termalna 150 ml polecany jest dla każdej skóry wrażliwej. Bogata jest w sole mineralne oraz oligoelementy, które już od dawna znane są w medycynie przez swoje szczególne własności znacznie uławtiające komunikację między komórkami a także pobudza mechanizmy obronne organizmu i skóry.

28,50 PLN

Zamów
VICHY LIFTACTIV Serum 10 oczy i rzęsy 15ml

Vichy Liftactiv Serum 10 pod oczy i rzęsy, to nowoczesne serum, które idealnie i szybko rozświetli spojrzenie, sprawi, że rzęsy będą znacznie gęstsze, mocniejsze i grubsze. Nadje długotrwały efekt gładkości i liftingu.

91,80 PLN

Zamów

Artykuły

Piperyna: właściwości i zastosowanie

Piperyna: właściwości i zastosowanie

03. Kwiecień, 2017 przez 0
Piperyna to składnik pieprzu, który nadaje mu ostry, piekący smak. Ma także inne właściwości, dzięki którym może znaleźć zastosowanie w medycynie. Z badań wynika, że piperyna ma właściwości odchudzające, przeciwnowotworowe i antybakteryjne...
Tauryna - działanie, dawkowanie i efekty stosowania suplementu

Tauryna - działanie, dawkowanie i efekty stosowania suplementu

23. Marzec, 2017 przez 0
Tauryna to aminokwas o wszechstronnym działaniu, a jedną z jego podstawowych właściwości jest pomoc w regeneracji mięśni po treningu. Z tego powodu taurynę można znaleźć w składzie wielu odżywek dla sportowców, często w połączeniu z kreatyną. Jak działa tauryna i jak ją dawkować, aby przyspieszyć rozrost tkanki mięśniowej?
Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.