Zdjęcia produktu


Krem z kwasem migdałowym do skóry trądzikowej i mieszanej 50 ml (ARKANA)

(50 ml / trądzikowa)
Kremy na dzień ARKANA
Dostepność na dzień 20.09.2018: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.2 (ocen: 3), aby dodać ocenę lub opinię o Krem z kwasem migdałowym do skóry trądzikowej i mieszanej 50 ml (ARKANA) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Krem z kwasem migdałowym do skóry trądzikowej i mieszanej...

Mandelic+Salicylic Purifying 10% Cream wielozadaniowy dermokosmetyk dedykowany szczególnie cerze tłustej, trądzikowej i mieszanej. Kombinacja składników aktywnych - kwas migdałowy, salicylowy, a także szikimowy, działa złuszczająco i normalizująco, znacznie obniżając stany zapalne, a także likwidując świecenie się skóry. Artykuł ten polecamy aplikować początkowo na noc przed i po kuracjach oczyszczających i normalizujących. Kiedy tolerancja skóry powiększy się można stosować krem dwa razy dziennie. Polecamy rozpocząć kurację 2 tygodnie przed pierwszym zabiegiem w gabinecie, a także dla podtrzymania efektów po zakończonej terapii gabinetowej.
pojemność: 50 ml

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  Kremy na dzień
 • Producent

  ARKANA
 • Rodzaj cery

  Trądzikowa
 • Pojemność

  50 ml
 • Opinia użytkowników

  4.2 na 5 (opinii: 3)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Krem z kwasem migdałowym do skóry trądzikowej i mieszanej 50 ml. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kremy na dzień