Zdjęcia produktu


Pro bio-age eye cream 30ml w krem pod oczy (Frais Monde)

(30 ml)
Kremy pod oczy Frais Monde
Dostepność na dzień 24.09.2018: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.6 (ocen: 3), aby dodać ocenę lub opinię o Pro bio-age eye cream 30ml w krem pod oczy (Frais Monde) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Pro bio-age eye cream 30ml w krem pod oczy

Włoska marka Frais Monde zdobyła sobie zachwyt na całym święcie, ze względu na dbanie o stosowanie w swych kosmetykach jedynie najkorzystniejszej jakości elementów, nieraz pochodzenia naturalnego. Dlatego preparaty te są tak sprawne i tak bezpieczne dla skóry.

dostosowane do jej potrzeb, pozwalają zadbać o przywrócenie błyskotliwego i zdrowego wyglądu. Bazują na wodzie termalnej, stosownie przypasowanych ekstraktach roślinnych i olejkach. Stąd ich tak wydajne działanie i moc pielęgnacyjna.

nieszablonowe, niepowtarzalne komponenty, z wartościowych ziół, rzadko spotykanych roślin itd. Sprawiają,kombinacje te tak energicznie działają, a przy tym są tak nieszablonowe. Firma Frais Monde Frais Monde proponuje kosmetyki rozmaite, przeznaczone dla całej rodziny, wśród których znajdą coś dla siebie osoby z problemami skórnymi, ze skórą wrażliwą i subtelną, wymagającą wyjątkowo aktywnej pielęgnacji, odżywienia i ochrony.

Dlatego warto zapoznać się ze szczegółami tej oferty, aby znaleźć dla siebie nieszablonowe propozycje, które pomogą przywrócić skórze zdrowie i perfekcyjny wygląd. Naturalna termalna woda – czysta, pozbawiona kontaktu ze krzywdzącymi substancjami, jest bazą tych kosmetyków.

Ma ona działanie lecznicze, pomaga zadbać o komfort skóry. Nadzwyczajnie oczyszcza, zagwarantuje równowagę. To jest właśnie sekret tych kosmetyków – woda ta jest bogata w niepowtarzalne minerały i pierwiastki. Dlatego działanie preparatów z jej dodatkiem jest tak niepowtarzalne i nie do podrobienia.

Jak się okazuje, taka woda termalna, przebadana i przetestowana, działa prozdrowotnie na skórę. Na tej wiedzy twórcy producenta opierają filozofię producenta, zakładającą, że zdrowie skóry konsoliduje się z używaniem kosmetyków bazujących na naturalnych, stworzonych bez ingerencji człowieka substancjach.

Kolejny sekret firmy to użytkowanie w swoich preparatach unikalnych kompilacji naturalnych olejków eterycznych – pełnią one role odprężającą, przynoszą ukojenie, są też bogate w lecznicze substancje, zezwalające np.

na szybsze gojenie się zmian skórnych. Stąd tak kompleksowe działanie tych kosmetyków.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  Kremy pod oczy
 • Producent

  Frais Monde
 • Pojemność

  30 ml
 • Kod EAN

  8030203031978
 • Opinia użytkowników

  4.6 na 5 (opinii: 3)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Pro bio-age eye cream 30ml w krem pod oczy. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kremy pod oczy