Zdjęcia produktu


Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400ml W Szampon do włosów (Vichy)

(400 ml)
Mycie włosów Vichy
Dostepność na dzień 16.08.2018: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.8 (ocen: 3), aby dodać ocenę lub opinię o Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400ml W Szampon do włosów (Vichy) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400ml W Szampon...

Kosmetyki Vichy Kosmetyki Vichy to nowej generacji preparaty wytwarzane do pielęgnacji twarzy i ciała. Oparte na innowacyjnych patentach, opracowywanych w laboratoriach marki przez światowej sławy ekspertów i specjalistów zawierają niepowtarzalne właściwości dopasowane do każdego typu skóry.

progresywne badania i użyteczne użycie progresywnych formuł powoduje,producent od wielu lat jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie zachowania urody. Wszystkie Vichy kosmetyki są wzbogacone o drogocenną wodę termalną pochodzącą z przezroczyście czystych źródeł alpejskich.

Sole mineralne i oligoelementy prawidłowo wpływają na kondycję skóry powodując, że staje się ona sprężysta, dogłębnie odżywiona, odpowiednio nawilżona i pełna witalnego blasku.Copyright © E-Glamour.pl

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  Mycie włosów
 • Producent

  Vichy
 • Pojemność

  400 ml
 • Kod EAN

  3337871330019
 • Opinia użytkowników

  4.8 na 5 (opinii: 3)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Dercos Neogenic Redensifying Shampoo 400ml W Szampon do włosów. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Mycie włosów