TSyrop Carbosal - Węgiel aktywowany syrop 100ml - 1
Gorvita - Zdjęcia produktu

Syrop Carbosal - Węgiel aktywowany syrop 100ml (Gorvita)

Oczyszczanie organizmu Gorvita syrop
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 19.09.2017: w magazynie

Opis produktu Gorvita

Węgiel aktywowany po podaniu doustnym zespala różnorodne destrukcyjne substancje znajdujące się w przewodzie pokarmowym powodujące wzmożoną czynność ruchową jelit. W naturalny sposób oczyszcza przewód pokarmowy z bakterii, toksyn bakteryjnych, artykułów gnilnych, gazów jelitowych.

Węgiel aktywowany ( Carbo Activ) w postaci syropu o smaku coli. Rekomendowany nad wyraz dzieciom, albo osobom które nie lubią zażywać węgla w postaci tabletek. Specjalnie dostosowany smak syropu jest ochoczo spożywany przez każdego

składniki:
1,6 g Carbo activatus, naturalny aromat o smaku coli, Sirupus Simplex.

Sposób zastosowania:
Dzieci od 2 lat jedną łyżeczkę do kawy 1-2 razy dziennie. Dzieci od 6 lat jedną łyżeczkę do herbaty 1-2 razy dziennie. Dorośli 1 łyżkę stołową 1-2 razy dziennie. Przed wykorzystaniem wstrząsnąć. Preparat w zróżnicowanym stopniu może hamować wchłanianie przekazanych równocześnie leków, dlatego, należy je przyjmować 2 godziny przed albo po przyjęciu Carbosalu syrop. Carbosal syrop barwi stolec na czarno. Spożycie nadmiernej ilości może spowodować zaparcia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Opakowanie:
100ml

Producent

Postać

Syrop

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje