Zdjęcia produktu


Vo 5057 2412 (Vogue)

(132 mm / 16 mm)
Okulary korekcyjne Vogue
Dostepność na dzień 21.03.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

349,00 zł
Sklep Polski Optyk
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 349,00 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu Polski Optyk jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 3.6 (ocen: 28), aby dodać ocenę lub opinię o Vo 5057 2412 (Vogue) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Vo 5057 2412

elitarna oprawa korekcyjna uwielbianej i uznanej producenta Vogue, przeznaczona dla kobiet oczekujących najwyższej jakości w klasycznym kształcie z wykwintnie zaprojektowanym zausznikiem na którym w szykowny sposób zostało wkomponowane logo producenta.

Oprawki damskie, pełne w kolorze granatowo/niebieskim na froncie i o czarnym zabarwieniu zauszników, tworzone z wysoko wysokogatunkowego tworzywa nienaturalnego, są gwarancją jakości oraz wytrzymałości, nadzwyczajne dla kobiet szukających niezawodnych i nietuzinkowo wyglądających okularów które nie podążają za modą lecz same wyznaczają jej kierunek!

wymiary oprawy to 53-16-140:53 to szerokość soczewki przekazana w mm,16 to szerokość mostka przekazana w mm,140 to długość zausznika podana w mm. W komplecie znajduje się także oryginalne etui i ściereczka do czyszczenia okularów.

Zdjęcie pokazuje przykładowe etui mogące się różnić od etui finalnie dołączonego do okularów. _______________________________________________________________________________________________________ SOCZEWKI OKULAROWE GRATIS W cenie oprawy oferujemy plastikowe soczewki JAI KUDO HMAR o wartości 80zł, wyprodukowane z materiału CR-39 z dwustronną, lakierowaną warstwą utwardzającą, a także antyrefleksem.

(Kliknij na baner aby zobaczy staranny opis soczewki.) Jai Kudo 1.50 CR-39 HMAR - Markowa, utwardzona soczewka ekologiczna zaopatrzona w konwencjonalny antyrefleks i warstwę utwardzającą. Wyprodukowana z materiału CR-39 w indeksie 1.50 z powłoką uszlachetniającą HMAR.

Ekonomiczne rozwiązanie, stosowne dla osób z niewielką wadą wzroku, których tryb życia nie wymaga korzystania z soczewek o bardziej innowacyjnej konstrukcji czy powłokach. Wielowarstwowy antyrefleks eliminuje uciążliwe odblaski, które zniżają komfort widzenia.Wysoka wytrzymałość na zarysowania zagwarantuje bezpieczne wykorzystywane, dlatego nie musisz się martwić, iż soczewki prędko się zużyją.

interesująca cena i wysoka jakość soczewki kreuje z niej bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć dobre i niedrogie okulary. Soczewka organiczna Soczewki okularowe wyprodukowane w oparciu o rozmaitego rodzaju materiały.

Główną zaletą soczewek ekologicznych jest ich niski ciężar oraz podwyższona solidność na stłuczenia. ____________________________________________________________________________________________ warstwa utwardzająca Podstawowa warstwa soczewki.

podciąga jej twardość, dzięki czemu wzrasta jej wytrzymałość na zarysowania. ____________________________________________________________________________________________ Antyrefleks Antyrefleks to specjalistyczna, minimalnej grubości warstwa nanoszona na soczewki okularowe.

Redukuje odbicia i odblaski powstające w wyniku padania na nie światła. Głównym zadaniem powłoki AR jest likwidowanie uciążliwych dla oczu refleksów świetlnych powstających na gładkich i wypolerowanych powierzchniach soczewki okularowej.

Jak wiadomo z fizyki, część światła przechodzącego poprzez ośrodki o rozmaitych współczynnikach załamania – w tym przypadku powietrze i materiał soczewki - odbija się. Rezultatem tego są właśnie refleksy świetlne (odblaski).

W soczewce okularowej zjawisko to podwaja się, gdyż mamy do czynienia z dwiema powierzchniami soczewki – zewnętrzną i wewnętrzną. ____________________________________________________________________________________________ Zakres dostępnych mocy od 0,0 do +/- 6,0 dioptriiZakres dostępnych cylindrów od 0,25 do 2,00 w zakresie od -6,0 do +6,0 dioptrii (o wyższe prosimy pytać) Soczewki montowane bez dopłat, w cenie oprawy na podstawie recepty oraz PD (rozstaw źrenic) dostarczonej przez klienta Wybraną oprawę proponujemy dodatkowo z wieloma innymi soczewkami.

Prosimy o dobór solidnego wariantu przy zakupie. Dane o pozostałych soczewkach przystępne są pod poniższym linkiem: Zbiór danych o soczewkach.

Dane oraz specyfikacja:

 • Kategoria

  Okulary korekcyjne
 • Producent

  Vogue
 • Szerokość mostka

  16 mm
 • Szerokość oprawki

  132 mm
 • Kod EAN

  8053672597141
 • Cena

  349,00zł
 • Opinia użytkowników

  3.6 na 5 (opinii: 28)

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Vogue VO 5057 2412 (sklep Polski Optyk)
  349,00 zł Sklep Polski Optyk
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 349,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Vo 5057 2412. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

 • Vogue VO 2988 2325, 5359

  Zobacz ofertę Vogue VO 2988 2325, 5359
  Vogue
  elitarna oprawa korekcyjna szanowanej i uwielbianej producenta Vogue zaprojektowana dla pań...
  299,00 zł
 • Vogue vo 5057 2412

  Zobacz ofertę Vogue vo 5057 2412
  Vogue
  ekskluzywna oprawa korekcyjna renomowanej i cenionej producenta Vogue, przeznaczona dla kobiet...
  349,00 zł

Inne w kategorii Okulary korekcyjne