Zdjęcia produktu


My mgiełka do ciała 100 ml dla kobiet (Burberry)

Pozostałe zapachy dla kobiet Burberry
Dostepność na dzień 21.07.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

78,92 zł 83,15 zł
Sklep ELNINO PARFUM
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 78,92 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu ELNINO PARFUM jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.5 (ocen: 27), aby dodać ocenę lub opinię o My mgiełka do ciała 100 ml dla kobiet (Burberry) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu My mgiełka do ciała 100 ml dla kobiet

perfumy Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wyszukania, a także pełnię dobrego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej producenta najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to unikatowej jakości dzianin i perfekcyjnemu wykonaniu swoich projektów, zyskując grono szacownych i niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest teraz jednym z najszczególniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze pachnidła Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym zapachem marki. Dziesięć lat później został zaprojektowany nad wyraz damski, świeży i subtelny, kwiatowo-pudrowy zapach "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf aromatów Burberry to klasyczny fason uosabiający równocześnie nowoczesny brytyjski szyk, o wytwornym i zniewalającym charakterze łączącym nowoczesność i jakość.pachnidła Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry zawsze zabiegała o stworzenie czegoś, co oszałamia wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego spektakularna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się nawet rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Burberry My Burberry mgiełka do ciała 100 ml dla kobiet (sklep ELNINO PARFUM)
    78,92 zł Sklep ELNINO PARFUM
    Przejdź do sklepu
  • Burberry My Burberry mgiełka do ciała 100 ml dla kobiet (sklep E-Glamour.pl)
    83,15 zł Sklep E-Glamour.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 2 promocyjnych ofert w cenach od 78,92 zł do 83,15 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla My mgiełka do ciała 100 ml dla kobiet. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe zapachy dla kobiet