Zdjęcia produktu


Love story, zestaw podarunkowy, woda perfumowana 50ml + balsam do ciała 100ml (Chloe)

Zestawy zapachowe dla kobiet Chloe
Dostepność na dzień 24.09.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

184,00 zł
Sklep OnlinePerfumy.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 184,00 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu OnlinePerfumy.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.4 (ocen: 25), aby dodać ocenę lub opinię o Love story, zestaw podarunkowy, woda perfumowana 50ml + balsam do ciała 100ml (Chloe) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Love story, zestaw podarunkowy, woda perfumowana 50ml...

Chloé Love Story to czysty i orzeźwiający aromat. Owocowy aromat Chloé Love Story został wytwarzany z myślą o nieposkromionych paniach, które nie boją się podkreślać swojej kobiecości. Zapach Love Story na wstępie zachwyci Cię orzeźwiającym aromatem neroli, który następnie zastąpią nuty kwiatu pomarańczy i romantycznego jaśminu madagaskarskiego. Bazę zapachu buduje zmysłowe piżmo i zagadkowe drewno cedrowe. Aromat istnieje na rynku od 2014 roku.
Wejdź do świata niezwykle świeżego zapachu i stań się pewną siebie kobietą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i która czerpie z życia pełnymi garściami.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Chloe Love Story, Zestaw podarunkowy, woda perfumowana 50ml + balsam do ciała 100ml (sklep OnlinePerfumy.pl)
    184,00 zł Sklep OnlinePerfumy.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 184,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Love story, zestaw podarunkowy, woda perfumowana 50ml + balsam do ciała 100ml. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Zestawy zapachowe dla kobiet