Zdjęcia produktu


Eau Fraiche eau fraîche 100 ml dla kobiet (Elizabeth Arden)

Pozostałe zapachy dla kobiet Elizabeth Arden
Dostepność na dzień 23.07.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

49,28 zł 52,98 zł
Sklep ELNINO PARFUM
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 49,28 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu ELNINO PARFUM jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.6 (ocen: 25), aby dodać ocenę lub opinię o Eau Fraiche eau fraîche 100 ml dla kobiet (Elizabeth Arden) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Eau Fraiche eau fraîche 100 ml dla kobiet

pachnidła Elizabeth Arden to sugestia dla pań, które cenią sobie klasyczne rozwiązania, jak i poszukują nowych inspiracji. Firma Elizabeth Arden funkcjonuje na rynku już od 1910 r. W tym czasie zdążyła sobie zyskać renomę oraz prestiż.

Jej założycielka postawiła sobie za cel stworzenie serii kosmetyków oraz perfum, które są dopracowane w każdym detalu, posiadają pomagać kobietom dbać o swój komfort, urodę, pielęgnować skórę, dodawać pewności siebie.

Bogata oferta tego typu perfum zezwala na znalezienie dla siebie nadzwyczajnego zapachu – na co dzień, albo na więczór, do pracy i na randkę. Zapachy zmysłowe, jak i świeże, orzeźwiające, lekkie i cięższe – tutaj ten wybór jest naprawdę spory.

marka Elizabeth Arden to nie tylko pachnidła i wody toaletowe, ale także inne kosmetyki. Kremy do pielęgnacji twarzy, pod oczy, balsamy, zestawy kosmetyków – pozwalają one zadbać o swój skórę, by zachowała idealny wygląd, zdrową kondycję na lata.

Założycielka marki chciała z reguły właśnie zadbać o możliwość promowania kosmetyków, mających właściwości pielęgnacyjne, korzystnie oddziałujących na skórę, nie zaś maskujących jej mankamenty.

Zdrowa, zadbana skóra – jest atrakcyjna, nie ma więc potrzeby maskowania niedoskonałości. Elizabeth Arden to pseudonim Florence N. Graham – była ona doradczynią w zakresie dbania o urodę, zasłynęła jednak także jako obrończyni praw kobiet.

Ta więc miała do wypełnienia misję, stworzenie kosmetycznego imperium miało być okazją do zaprezentowania kobietom nowych możliwości, jakie daje właściwe i odpowiedzialne używanie wysokiej jakości artykułów kosmetycznych.

Tak więc zawsze stawiała ona na jakość i innowacyjność, połączone z tradycją. Do popularnych powiedzeń założycielki marki należą te oto słowa – Każda kobieta ma prawo być atrakcyjna. To motto przyświecało jej przez całe życie, dążyła do tego,swoim klientkom oferować różne nowości, produkty innowacyjne, użyteczne, znakomite dla kobiet współczesnych, przed którymi stawia się coraz pokaźniejsze oczekiwania.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Elizabeth Arden Eau Fraiche eau fraîche 100 ml dla kobiet (sklep ELNINO PARFUM)
    49,28 zł Sklep ELNINO PARFUM
    Przejdź do sklepu
  • Elizabeth Arden Eau Fraiche eau fraîche 100 ml dla kobiet (sklep E-Glamour.pl)
    52,98 zł Sklep E-Glamour.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 2 promocyjnych ofert w cenach od 49,28 zł do 52,98 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Eau Fraiche eau fraîche 100 ml dla kobiet. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe zapachy dla kobiet