Zdjęcia produktu


Bright Crystal Absolu, Zestaw podarunkowy, woda perfumowana 90ml + leczko do ciała 100ml + woda perfumowana 10ml (Versace)

Pozostałe zapachy dla kobiet Versace
Dostepność na dzień 23.07.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

211,00 zł
Sklep OnlinePerfumy.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 211,00 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu OnlinePerfumy.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 3.7 (ocen: 25), aby dodać ocenę lub opinię o Bright Crystal Absolu, Zestaw podarunkowy, woda perfumowana 90ml + leczko do ciała 100ml + woda perfumowana 10ml (Versace) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Bright Crystal Absolu, Zestaw podarunkowy, woda perfumowana...

Woda perfumowana dla pań Versace Bright Crystal Absolu to szczególnie aromatyczny zapach powstały na bazie subtelnych kwiatów i znakomitych owoców. Jest to dynamiczny, długookresowy zapach, któremu towarzyszy aura miłości i romansu. To oryginalny wyraz damskiej zmysłowości i elegancji.

Poznaj słodki smak wody perfumowanej dla kobiet Versace Bright Crystal Absolu, która powstała w wyniku połączenia nieszablonowych nut zapachowych, takich jak owoc granatu, malina, lotus czy bursztyn i piżmo. To znakomite połączenie esencji, które dostarczy Ci energii na cały dzień.

Versace Bright Crystal Absolu to woda perfumowana w różowym flakoniku, który znamionuje się sporym i oryginalnym zamknięciem w formie kryształu. To ekskluzywne wykonanie, na którym nie zawiedzie się absolutnie żadna kobieta. Zaprezentuj się światu jako dama, która otacza się genialną kompozycją zapachową i chce przebywać w centrum uwagi. Aromat został wprowadzony na rynek w 2013 roku.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Versace Bright Crystal Absolu, Zestaw podarunkowy, woda perfumowana 90ml + leczko do ciała 100ml + woda perfumowana 10ml (sklep OnlinePerfumy.pl)
    211,00 zł Sklep OnlinePerfumy.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 211,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Bright Crystal Absolu, Zestaw podarunkowy, woda perfumowana 90ml + leczko do ciała 100ml + woda perfumowana 10ml. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe zapachy dla kobiet