TACAI 15: 1 EKSTRAKT 400MG, 90 TABLETEK - 1
hanoju - Zdjęcia produktu

ACAI 15: 1 EKSTRAKT 400MG, 90 TABLETEK (hanoju)

Tabletki na odchudzanie hanoju tabletki
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu hanoju


Suplement diety zawierający w jednej tabletce 400mg wysokoskoncentrowanego 15:1 ekstraktu z owoców Acai (Euterpe oleracea).

Palma Acai rośnie wyłącznie w dolinie Amazonii. Drzewo osiąga 28m wysokości i ma niezwykle długie oliwkowozielone liście. W czasie kwitnienia, od września do stycznia, na palmie Acai rozkwita tysiące śladowych żółtych kwiatów, zwisających na długich gronach, z których zawiązują się niebieskie owoce acai. Palmy są szczególnie skuteczne i każdego roku dają od 10 do 25 kg owoców. Owoc Acai wygląda jak spora, purpurowa jagoda. Owoców tych nie można jeść zaraz po zerwaniu z drzewa, muszą zostać zebrane i poddane procesowi przetworzenia.

100g jagód mieści około 247 kalorii przy stopniu wilgotności 46%. Zawierają około 3,8% białka i około 6% cukru. Struktura, tłuszczy jest zbliżona do struktury oliwy z oliwek, z zawartością około 14% tłuszczy wielonienasyconych i 61% tłuszczy jednonienasyconych.

Acai mieści dwa wyraźne kwasy tłuszczowe znane jako Omego 6 i Omega 9. Badania wskazują, że omega 6 pomaga zredukować zawartość LDL we krwi, w trakcie gdy omega 9 pomaga powiększyć poziom HDL. W dodatku Acai gromadzi obfite ilości antyoksydantów, witamin B1, B2, B3, E, C, fosforu, wapnia, potasu i błonnika.


użycie


- Utrata wagi:

udoskonala naturalny metabolizm organizmu i tym samym pomaga spalić uzupełniające zbędne kilogramy. Wpływa na to wysoka zawartość kwasów omega 3 i omega 9, których organizm sam nie produkuje. W dodatku, dzięki wysokiej zawartości błonnika reguluje uczucie głodu oraz wspomaga przesuwanie trawionego jedzenia poprzez przewód pokarmowy.


- Zapalenia:

antocyjany pomagają neutralizować enzymy niszczące tkankę łączną. Ich działanie antyoksydacyjne zapobiega niszczeniu przez wolne rodniki tkanek łącznych, w tym ścian naczyń krwionośnych.


- System nerwowy:

poprzez uniemożliwianie nitrowaniu tyrozyny owoc Acai może być pomocny w zapobieganiu chorobom neurologicznym. Jeden z głównych antocyjanów zawartych w Acai, nazwany Cyanidin-3 – glikozyd, może do pewnego stopnia cofać procesy związane ze starzeniem się układu nerwowego.


- Miażdżyca:

antocyjany są silnym środkiem w walce z miażdżyca tętnic. Nawet w niewielkich dawkach, antocyjany stanowią optymalnyą ochronę przed utlenianiem LDL.


- Cukrzyca:

jednym z poważnych powikłań cukrzycy jest retinopatia, mogąca w pewnych przypadkach prowadzić do ślepoty. Dzieje się tak, gdy organizm próbuje naprawiać cieknące naczynia włoskowate produkując więcej białek. Zażywanie antocyjanów może zapobiegać uszkodzeniom naczyń włosowatych i tym samym oddala zagrożenie z powodu nadmiernej produkcji białek w organizmie.


- Zdrowie oczu:

zawarte w owocu Acai antocyjany wpływają na ulepszenie wzroku.


Sposób użycia:

4 tabletki dziennie.


Skład:


- 4 tabletki zawierają:

400 mg ekstraktu z owoców Acai (Euterpe oleracea),
40 mg skrobia ziemniaczana - substancja rozsadzająca,
10 mg stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca.


Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni robocze!

Producent

Postać

Tabletki

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje