TBeta Karoten + wit.E x 60 tabl.NATURELL (5906150314309) - 1
TBeta Karoten + wit.E x 60 tabl.NATURELL (5906150314309) - 2
NATURELL POLSKA SP.Z O.O. - Zdjęcia produktu

Beta Karoten + wit.E x 60 tabl.NATURELL (NATURELL POLSKA SP.Z O.O.)

Witaminy i minerały NATURELL POLSKA SP.Z O.O. tabletki
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 26.09.2017: w magazynie

Opis produktu NATURELL POLSKA SP.Z O.O.

finezyjnie opalona skóra sprawia, iż wyglądamy zdrowo i atrakcyjnie. Widok opalenizny przywołuje w naszej pamięci wspomnienia słonecznych, letnich dni. Niestety w naszym klimacie nie ma ich zbyt mnóstwo, a my przecież chcielibyśmy poprzez cały rok spektakularnie wyglądać.

Zachowanie opalenizny w ciągu całego roku okazuje się możliwe dzięki roślinnemu barwnikowi, jakim jest beta-karoten. Ta naturalna prowitamina A nie tylko nadaje skórze atrakcyjny odcień opalenizny bez konieczności długiego przebywania na słońcu czy w solarium,w dodatku chroni naszą skórę od w środku w czasie kąpieli słonecznych czy korzystania z solarium.

Beta-karoten posiada się w warstwie podskórnej i działa jak naturalny filtr pochłaniający krzywdzące promieniowanie, zabezpieczając głębsze warstwy skóry. Działanie beta-karotenu uzupełnia i potęguje witamina E zwana także "witaminą młodości".

Wspólnie z beta -karotenem wykazują cechy przeciwutleniające. Obie substancje niszczą wolne rodniki i uniemożliwiają przedwczesnemu starzeniu się skóry. Działają wzmacniająco na komórki skóry i obecne w nich włókna kolagenowe, ograniczając powstawanie zmarszczek i zabezpieczając skórę przed utratą elastyczności i elastyczności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób dbających o zdrowie i ładny, wygląd producent Naturell przygotowała preparat beta-karoten + witamina E. Ten innowacyjny preparat posiada adekwatne dawki beta-karotenu i witaminy E dopełniające naszą codzienną dietę.

Preparat beta-karoten + witamina E jest istotnie polecany dla osób pragnących nadać swej skórze błyskotliwy koloryt i osób korzystających z kąpieli słonecznych i solariów. Użytkowanie preparatu beta-karoten + witamina E zalecane jest jeszcze dla osób planujących intensywne opalanie się.

Beta-karoten pomaga przygotować naszą skórę do długookresowego przebywania na słońcu i ograniczyć ryzyko wystąpienia nadwrażliwości skóry na działanie słońca. Preparat dzięki dynamicznym składnikom pielęgnuje naszą skórę od wewnątrz, wygładza ją i dba o zachowanie młodego wyglądu.

Beta-karoten + witamina E wyszczególnionia: ochrona skóry przed promieniowaniem nadanie skórze błyskotliwego odcienia opalenizny dbanie o zdrowie i młody wygląd skóry

Informacje i specyfikacja:

Postać

Tabletki

Kod EAN

5906150314309

Cena

12.11zł

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje