TD-Vitum Forte 4000j.m., witamina D 60kapsułek - 1
OLEOFARM - Zdjęcia produktu

D-Vitum Forte 4000j.m., witamina D 60kapsułek (OLEOFARM)

Witaminy i minerały OLEOFARM
Ocena: suma recenzji i opinii:

Dostepność na dzień 24.09.2017: w magazynie

Opis produktu OLEOFARM

D-Vitum Forte® 4000j.m., witamina D dla dorosłych, 60kapsułek

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, zębów i dobrego poziomu wapnia we krwi. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mięśni i układu niepodatnościowego. Wspiera korzystne wchłanianie i stosowanie wapnia i fosforu oraz bierze udział w procesie podziału komórek.

Organizm produkuje witaminę D na drodze syntezy skórnej, pod wpływem promieniowania słonecznego UV. W okresie letnim synteza ta jest jednak ograniczona ze względu na wykorzystywanie kosmetyków z filtrami UV i zalecanego osobom starszym oraz kobietom w ciąży unikania nadmiernej ekspozycji na słońce. W okresie jesienno-zimowym synteza witaminy D w skórze jest ograniczona z powodu zmniejszonego nasłonecznienia. U osób po 65 roku życia obserwuje się ponadto wyraźne zmniejszenie syntezy skórnej witaminy D.

Sposób wykorzystania i dawkowanie: zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie po posiłku. Utrzymanie poprawnego stanu zdrowia wymaga stabilnego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Ważna informacja: produkt przyjmuje się według wskazań lekarza i pod jego nadzorem. Nie stanowi wyłącznego źródła pożywienia. Produkt nie jest asygnowany do użytkowania pozajelitowego. Preparat asygnowany jest dla osób dorosłych.

elementy: olej MCT (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), żelatyna (składnik otoczki), cholekalcyferol (witamina D3), emulgator: monolaurynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 20).

Przechowywanie: przechowywać w temp. Pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zamrażać. Chronić przed światłem.

* referencyjnej wartości spożycia

Liquid Protect Caps to progresywna technologia napełniania i zamykania kapsułki gwarantująca ochronę zawartych w niej cennych dla Twojego organizmu komponentów.

  • Wypełnianie w atmosferze ochronnej
  • Specjalny system zamknięcia kapsułki
  • Zatrzymywanie zapachu i smaku składników we wnętrzu kapsułki

Producent

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017:

  • Porównywarka najlepszych sklepów
  • Ranking ofert według cen
  • Zdjęcia, opinie i recenzje