załóż konto
Ilość produktów: 0 szt.
wartość zakupów: 0,00 PLN  

Balsam z Sadła Świstaka 50ml

Balsam z Sadła Świstaka to balsam rozgrzewający, który skutecznie ujędrnia i nawilża skórę, bardzo łatwo się wchłania oraz wytwarza miłe i kojące dla skóry, ciepło. Polecany jest jako środek łagodzący bóle reumatyczne.

Nazwa:

Balsam z sadła świstaka 50ml

Postać:

Balsam, 50ml

Działanie:

Balsam rozgrzewający z sadła świstaka. Skutecznie nawilża i nadaje skórze odpowiednią elastyczność. Preparat szybko się wchłania. Nie zostawia tłustej poświaty, ani lepkości przy dotyku.

Olej z tłuszczu świstaka alpejskiego jest szczególnie znany i zarazem ceniony przez rdzennych mieszkańców Alp, którzy od wielu setek lat stosowali go do kojenia swoich dolegliwości bólowych. Produkt posiada w skłądzie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) regenerujący naturalną ochronę lipidową i sprawiające, ze jest sprężysta oraz delikatna. Posiada łagodny zapach olejku kosodrzewinowego.

Olejek dziurawcowy łagodzi stany zapalne oraz odnawia skórę.

Oleje roślinne skutecznie ochraniają naskórek przed urazami oraz zwiększają spójność jego komórek, dzięki czemu zapobiega to utracie wody za skóry. Mentol szybko usuwa świeże obrzęki. Rozszerza naczynia krwionośne, co sprawia dużo lepsze ukrwienie ścięgień, mięśni czy stawów.

Wskazania:

Bóle oraz dolegliwości reumatyczne.

Stosowanie:

Produkt stosować od 2 do 3 razy na dobę wmacowując w skórę. W przypadku powstawania podrażnień natychmiast przerwać stosowanie preperatu.

Skład:

Petrolatum, Cocos Nucifera Oil, Menthol, Marmot Oil, Oleum Hypreci, Helianthus Annuus Seed Oil, Pinus Pumilio, d-Limonen.

Wszystkie podane ceny, są cenami brutto w polskiej walucie. Akceptujemy płatności nastepującymi nośnikami.