Poduszki elektryczne - promocyjne ceny

48 produktów
Serdecznie witamy w bazie ofert promocyjnych Apteka z gór. Przybliżamy Państwu wyroby z kategorii poduszki elektryczne . Gorąco zachęcamy do drobiazgowego przejrzenia zbioru 48 ofert w niesłychanie dobrych cenach od 47.9zł do 333zł

Co to jest poduszka elektryczna:

Poduszka elektryczna to urządzenie mające dostarczyć nam ciepła stanowi więc idealny dodatek na długie zimowe wieczory. Mata rozgrzewająca - bo tak jest często nazywana - jest bardzo podobna do koca elektrycznego, jednak jest znacznie mniejsza - wielkości przypominającej tradycyjną poduszkę.

Zastosowanie poduszek elektrycznych:

Poduszki elektryczne i maty rozgrzewające mają rozległe zastosowanie. Używa się ich głównie do ograniczenia dolegliwości bólowych, ograniczenia stresu i relaksu. Poduszka elektryczna może złagodzić bóle kręgosłupa, stawów i mięśni, przykurcze mięśniowe, bóle reumatyczne, bóle wynikające ze zwyrodnień, bóle po urazach / stłuczeniach. Elektryczna poduszka rozgrzewająca sprawdzi się również na rwę kulszową, bóle układu moczowego, bóle menstruacyjne i wiele innych. Rodzaje poduszek:

Większośc oferowanych poduszek ma charakter uniwersalny, jednak wśród nich znajdziemy grzałki przyjmujące niestandardowe kształty zdecydowanie odbiegające od standardowej maty. Popularne odmiany poduszek elektrycznych (wg kształtu, przeznaczenia i funkcjonalności):

  • Na stopy - o kształcie przypominającym duże kapcie. Ich przeznaczeniem jest ogrzewanie stóp i dolnej części łydek.
  • Poduszki eliptyczne / krążki - do siedzenia.
  • Na barki i kark - posiadają specjalny otwór przeznaczony na szyję. Mogą być zamknięte lub otwarte, ewentualnie przyjmować postać specjalnego kołnierza.
  • Poduszki pneumatyczne - redukujące do minimum odleżyny. Poduszkę pneumatyczną należy najpierw napompować osiągając odpowiednie ciśnienie.
  • Poduszki masujące - to elektryczne maty rozgrzewające wyposażone dodatkowo w funkcje masowania. Posiadają specjalne silniki podobne do tych w fotelach masujących tylko mniejsze. Poduszki tego typu charakteryzują się wysoką ceną.
  • Pasy rozgrzewające - zapina się je na wysokości brucha, służą do ogrzewania odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa.
  • Poduszki anatomiczne / ortopedyczne / wałki - sztywne poduszki elektryczne do stosowania najczęściej pod głowę.
  • W kształcie rękawic - oczywiście do ogrzewania rąk.

Gdzie kupić poduszkę elektryczną? Na jaką cenę muszę się przygotować?

Zdecydowanie najlepszą opcją zakupu poduszki elektrycznej będą sklepy internetowe i apteki. Charakteryzują się najlepszymi cenami na rynku i olbrzymimm wyborem. Specjalnie dla Państwa gromadzimy wiele atrakcyjnych ofert poduszek znanych i cenionych producentów producenci. Znajdziesz u nas wszystkie wymienione rodzaje poduszek. Proponujemy Państwu poduszki elektryczne w cenach od 47.9zł do 333zł.