Inhalatory - porównanie cen

122 produkty
Przeglądaj ofertę inhalatorów oraz akcesoriów do profesjonalnych i bezpiecznych inhalacjo dorosłych, dzieci i niemowląt. Opinie, recenzje i najniższe ceny
Jednym z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych sposobów zapobiegania i leczenia dolegliwości układu oddechowego są inhalacje (nazywane również wziewaniem). Wziewanie najczęściej stosuje się do infekcji płuc, astmy, mukowiscydozy, gruźlicy płuc / oskrzeli, przewlekłego zapalenia zatok i wielu innych.

Inhalacje są zabiegami polegającymi na wdychaniu przygotowanych wcześniej par roztworów leków (antybiotyków, działających przeciwzapalnie, ułatwiających wykrztuszanie wydzieliny) lub wód mineralnych. Zabieg tego typu powinien być przeprowadzony przy użyciu inhalatora i ewentualnie odpowiednich akcesoriów (filtrów, nebulizatorów, przewodów powietrznych, drenów komór itp.). Inhalator sprawia, że substancje lecznicze mogą dostać się do dróg oddechowych i oddziaływują na nie bezpośrednio.

W naszej ofercie znajdują się dobre inhalatory elektryczne, tłokowe, ultradźwiękowe, dla dzieci, niemowląt lub dorosłych. Łącznie posiadamy 122 inhalatorów i akcesoriów znanych, cenionych marek jak na przykład Little Doctor, Beurer, Flaem Nuova, Trudell Medical Int., Philips Respironics, Haxe, OMRON, Diagnosis, Vitammy, ProMedix, mogących poszczycić się dobrymi opiniami i recenzjami. Rozpiętość cenowa inhalatorów znajduje się w przedziale 12.9zł - 18100zł

Jaki inhalator wybrać?

Wybierając inhalator powinieneś zwrócić uwagę na kilka czynników:
  • Parametry techniczne (MMAD - średnią wielkość cząsteczki, przepływ, ciśnienie i szybkość nebulizacji. Wg prawa producenci muszą zamieszczać w instrukcji obsługi inhalatora informacje o trzech pierwszch wyżej wymienionych parametrach)
  • Rodzaj inhalatora (tłokowy, ultradźwiękowy)
  • Zawarte akcesoria (ich bogactwo sprawia, że może być używany przez dzieci i dorosłych)

Przeglądaj ofertę inhalatorów i akcesoriów