Termometry - najlepsze ceny

67 produktów
Gorąco witamy w bazie ofert promocyjnych Apteka z gór. Przybliżamy towary w sekcji termometry . Zachęcamy do gruntownego przejrzenia palety 67 promocji w niesłychanie atrakcyjnych cenach 10.99zł - 7725zł

Wybór właściwego termometru powinen być poprzedzony ustaleniem metod pomiaru jakie jesteśmy w stanie wykonać (pod pachą, na czole, w uchu, dotykowo lub bezdotykowo) i określenia naszych możliwości finansowych, ponieważ rozpiętość cenowa jest naprawdę duża - sięga ona od kilkunastu do nawet kilkuset złotych.

Termometry elektroniczne - zbliżeniowe i tradycyjne

  • Termometr elektroniczny pod pachę powinien być dobry praktycznie dla wszystkich - za wyjątkiem niemowląt i małych dzieci. Mierzona temperatura jest w miarę dokładna, jedynym kłopotem może być utrzymanie dziecka nieruchomo z termometrem. Jeżeli ma być on stosowany u dorosłego, problemu nie powinno być żadnego. Wystarczy parę minut, by wskaźnik pokazał aktualną temperaturę ciała. Alternatywą dla termometrów elektronicznych są popularne termometry rtęciowe, a właściwie ich zamienniki bowiem rtęć została na skutek prawa europejskiego wyeliminowana z rynku termometrów. Zamiennikiem rtęci w termoetrach są różne stopy metali zawierające gal.
  • Elektroniczny termometr do ucha - najczęściej stosowany w przypadku niemowlaków i młodszych dzieci. Ich zaletą jest wysoka dokładność i szybkość pomiaru. Pomiar temperatury następuje przy pomocy dziubka wkładanego ddo ucha małego pacjenta, odczyt natomiast pojawia się na wyświetlaczu.
  • Termometry zbliżeniowe - na podczerwień - Coraz bardziej popularne forma termometru. Największa zaletą jest brak konieczności dotknięcia termoetru i osoby której pomiar jest wykonywany. Temometry bezdotykowe świetnie sprawdzają się zatem w przypadku najmłodszych pacjentów. Odczyt nastepuje w zasadzie w ciągu kilku sekund. Dużą zaleta zbliżeniowych termometrów na podczerwień jest (w przypadku nie wszystkich modeli) odczyt temperatury obiektów - nie tylko ludzi. Termometry tego typu są droższe jednak inwestycja napewno się opłaca

Wybierz termometr dla siebie

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem termometrów uznanych i posiadające swięctne opinie marek - producenci stanowią tylko przykład. Oznaczeniem w kolorze zielonym z napisem PROMOCJA wyróżniono termometry będące w wyprzedaży.