Zdjęcia produktu


ETUI NA OKULARY EO-221K wykonane ze skóry naturalnej o fakturze imitującej skórę krokodyla - Z KOLEKCJI KROKODYL , EO-221K (TOMI GINALDI)

Etui na okulary TOMI GINALDI
Dostepność na dzień 24.09.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

86,00 zł
Sklep TOMI GINALDI - markowe wyroby
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 86,00 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu TOMI GINALDI - markowe wyroby jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 3.6 (ocen: 8), aby dodać ocenę lub opinię o ETUI NA OKULARY EO-221K wykonane ze skóry naturalnej o fakturze imitującej skórę krokodyla - Z KOLEKCJI KROKODYL , EO-221K (TOMI GINALDI) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu ETUI NA OKULARY EO-221K wykonane ze skóry naturalnej...

ETUI NA OKULARY EO-221K Z kolekcji KROKODYL TOMI GINALDI. Usztywnione etui na okulary stworzone ze skóry naturalnej o fakturze imitującej skórę krokodyla. Etui zamykane jest na zatrzask....

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • ETUI NA OKULARY EO-221K wykonane ze skóry naturalnej o fakturze imitującej skórę krokodyla - Z KOLEKCJI KROKODYL TOMI GINALDI (sklep TOMI GINALDI - markowe wyroby)
    86,00 zł Sklep TOMI GINALDI - markowe wyroby
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 86,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla ETUI NA OKULARY EO-221K wykonane ze skóry naturalnej o fakturze imitującej skórę krokodyla - Z KOLEKCJI KROKODYL , EO-221K. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Etui na okulary