Zdjęcia produktu


Zestaw relaksujący zmarszczki mimiczne (ARKANA)

Kremy na dzień ARKANA
Dostepność na dzień 16.08.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

289,00 zł
Sklep Sklep Arkana
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 289,00 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu Sklep Arkana jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.4 (ocen: 22), aby dodać ocenę lub opinię o Zestaw relaksujący zmarszczki mimiczne (ARKANA) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Zestaw relaksujący zmarszczki mimiczne

Bo2Look Lux Set rewolucyjna dermoestetyczna terapia z zastrzeżonym neuropeptydem XEP™-018, który w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki mimiczne. Jego działanie jest oparte na relaksacji mięśni twarzy, odpowiedzialnych za powstawanie tzw. Zmarszczek ekspresyjnych. Jest to terapia bezpieczna, intensywnie wygładzająca skórę i gwarantująca naturalny wygląd.

Główny składnik: opatentowany neuropeptyd XEP™- 018
DLA KOGO?
- cera dojrzała
- skóra ze zmarszczkami mimicznymi
- profilaktyka anti–aging
- alternatywa dla iniekcji botuliną
- stosowany pomiędzy iniekcjami botuliną przedłuża efekt i opóźnia kolejny zabieg
pakiet mieści:
Bo2Look Elixir 15 ml - innowacyjny eliksir dermoestetyczny z prekursorskim neuropeptydem XEP™-018 w szokowym stężeniu 5%. Taka dawka substancji intensywnej wykazuje działanie aktywnie relaksujące mięśnie twarzy, a w wyniku czego zmniejszające widoczność zmarszczek mimicznych w okolicy czoła i oczu. Potrzebny w aktywnej kuracji wygładzającej zmarszczki i w profilaktyce zwalczania zmarszczek mimicznych. Nadzwyczajny do stosowania pomiędzy iniekcjami botuliną. Gwarantuje wówczas podtrzymanie efektów
i wydłużenie czasu do następnego zabiegu.
Bo2Look Wrinkle Relaxer 50 ml - luksusowy krem relaksujący zmarszczki na twarzy i szyi zawierający opatentowany neuropeptyd XEP™- 018, który w nieinwazyjny sposób redukuje zmarszczki mimiczne. Rekomendowany w profilaktyce zwalczania zmarszczek mimicznych, w terapiach odmładzających i dla wzmocnienia efektów zabiegów medycyny estetycznej. Najlepsze efekty zapewni stosowany rano i wieczorem w duecie z Bo2Look Elixir.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Zestaw relaksujący zmarszczki mimiczne (sklep Sklep Arkana)
    289,00 zł Sklep Sklep Arkana
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 289,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Zestaw relaksujący zmarszczki mimiczne. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kremy na dzień