Zdjęcia produktu


Wild yam cream - krem z dzikiego ignamu - 50 g (Rejuvi)

Kremy uniwersalne Rejuvi
Dostepność na dzień 16.08.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

167,00 zł
Sklep Bio-dermokosmetyki
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 167,00 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu Bio-dermokosmetyki jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.7 (ocen: 8), aby dodać ocenę lub opinię o Wild yam cream - krem z dzikiego ignamu - 50 g (Rejuvi) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Wild yam cream - krem z dzikiego ignamu - 50 g

Wild Yam Cream Rejuvi - Krem z dzikiego ignamu - 50 g
parametry i zastosowanie
Rejuvi „u Wild Yam Cream wykorzystując ekstrakty z meksykańskiego dzikiego ignamu, wyciąg z ziaren soi i oleju borage, wspomaga naturalną równowagę hormonalną ludzkiego ciała.
Ostatnie badania i studia kliniczne wykryły, iż hormony odgrywają ważną rolę dla zdrowia ludzkiego tak jak i dla urody skóry. Hormon ciałka żółtego (progesteron) jest ważnym hormonem pomagającym ciału produkować i regulować inne hormony steroidalne, wliczając kortyzol, aldosteron, estrogen i testosteron. Wynika z tego, że hormon ciałka żółtego progesteron jest hormonem prekursorem, który może być zamieniany poprzez ciało w zależności od potrzeb w inne widoczne hormony steroidalne.
Jeśli ciału brakuje pożądanej ilości hormonu ciałka żółtego (progesteronu), inne hormony mogą być drastycznie zdysproporcjonowane. W rezultacie może pojawić się dużo problemów zdrowotnych pomiędzy innymi wysuszenie skóry, marszczenie i hyperpigmentacja.
Ekstrakty z meksykańskiego dzikiego ignamu (dioscrea villosa) są bogate w diosgenin, który jest jednym z najczystszych naturalnych źródeł dla pierwotnego progesteronu. Dziki ignam używany jest w leczeniu PMS (syndromu przed menstrualnego), kurczy macicy, kolki brzusznej i nieregularności miesiączkowania.
Wyciąg z ziarnka soi posiada naturalny progesteron, identyczny do progesteronu ciała.
Regularna wysyłka ludzkiego progesteronu może pomóc w ciąży, powiększyć metabolizm, działać anty depresyjnie, utrzymać dobry poziom cukru we krwi, zapobiegać rakowi śluzówki macicy i rakowi piersi, zwiększać tkankę kostną i chronić przed osteoporozą, a także utrzymywać prawidłowy cholesterol (HDL). Naturalny progesteron może pomóc niedoczynności tarczycy i zredukować poziom tłuszczu w ciele jak i także towarzyszące temu wysuszanie skóry. Naturalny progesteron przyczynia się do uzyskania optymalnych korzyści z klasycznej terapii zamiany hormonów HRT bez wystąpienia niepożąinformacji efektów ubocznych.
Olej borage jest niezrównanym naturalnym źródłem dla kwasów gamma-linolenic (GLA). GLA jest bezcenną odżywką dla ludzkiego ciała, pomaga przy PMS (syndromie przed menstrualnym), krzepnięciu krwi i przy artretyzmie. Krem z dzikiego ignamu twórczo łączy wyciąg z meksykańskiego dzikiego ignamu, wyciąg z ziarnka soi i GLA dostarczając wielorakie korzyści zdrowotne kobietom jak również mężczyznom.
używanie
Używając co drugi dzień lub codziennie, stosować na szyję, piersi, klatkę piersiową, brzuch i inne części ciała o cienkiej skórze. Wmasowywać w skórę aż do całkowitego wchłonięcia. Przy powszednim używaniu rezultaty widoczne są już po miesiącu.
Dobra równowaga systemu hormonów ciała sporo korzyści
 • pomaga syndromowi przed menstrualnemu (PMS)
 • pomaga budulcowi kości i zapobiega osteoporozie
 • uniemożliwia rakowi piersi i macicy
 • zredukowana hormonalna hyper-pigmentacja
 • pomaga problemom menopauzy
 • pomaga ciąży
 • pomaga redukować tłuszcz
 • podnosi HDL - korzystny cholesterol

produkt przystępny jest w opakowaniu 50 g

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Wild Yam Cream Rejuvi - Krem z dzikiego ignamu - 50 g (sklep Bio-dermokosmetyki)
  167,00 zł Sklep Bio-dermokosmetyki
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 167,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Wild yam cream - krem z dzikiego ignamu - 50 g. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kremy uniwersalne