Zdjęcia produktu


Perfumy nr 25 odpowiednik dolce & gabbana light blue (Livioon)

Pozostałe zapachy dla kobiet Livioon
Dostepność na dzień 18.09.2018: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.1 (ocen: 3), aby dodać ocenę lub opinię o Perfumy nr 25 odpowiednik dolce & gabbana light blue (Livioon) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu Perfumy nr 25 odpowiednik dolce & gabbana light...

Odpowiednik Dolce & Gabbana Light Blue perfumy 50mlZaperfumowanie 20% Nuta zapachowa: kwiatowaKategoria zapachowa: energicznie świeży Świeży orzeźwiający i dziewczęcy aromat wspaniały na każdą porę dnia i roku. Radość i afirmacja życia zamknięta w buteleczce perfum. Orzeźwiające nuty zielonego jabłka i cytryny rewelacyjnie komponują się ze zniewalającym bursztynem, piżmem i jaśminem. Pachnidła przeznaczone dla pań, które nie boją się wyzwań i pragną żyć pełnią życia.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Perfumy nr 25 odpowiednik dolce & gabbana light blue. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe zapachy dla kobiet