Zdjęcia produktu


Łóżko rehabilitacyjne elektryczne interval 3 xxl (udźwig do 270kg) (Vermeiren)

(stoły i łóżka rehabilitacyjne)
Akcesoria do rehabilitacji Vermeiren
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

6,990,00 zł
Sklep Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 6,990,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Łóżko rehabilitacyjne elektryczne interval 3 xxl (udźwig...

Elektryczne łóżko rehabilitacyjne INTERVAL 3 XXL SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA ŁÓŻKO REHABILITACYJNE do 95% wartości Łóżko do opieki domowej, sterowane pilotem dla osób szczególnie ciężkich ważących do 240 kg. Kompozycja krzyżakowa. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia, iż INTERVAL jest wspaniałym łóżkiem wspierającym cykl pielęgnacji i rehabilitacji, a także podnosi jakość życia osób leżących. Całość zabudowy wyprodukowana z płyty oraz drewna w dwukolorowej tonacji powoduje, iż łóżko pokazuje się w domu wyśmienicie i niczym nie przypomina standardowych łóżek szpitalnych. Łóżko może być wyposażone w barierki metalowe (opcja).
Łóżko elektryczne rehabilitacyjne Interval 3 XXL jest genialnym rozwiązaniem dla osób o rozszerzonej masie ciała, poszukujących komfortu i bezpieczeństwa. Zaprojektowane z myślą o osobach otyłych, łóżko o powiększonej nośności stanowi niezastąpiony element wyposażenia w procesie rehabilitacji, a także codziennej opieki.
Jego główną zaletą jest rozszerzony udźwig, który sięga aż do 270 kg. Dzięki temu, elektryczne łóżko bariatryczne Interval 3 XXL jest w stanie sprostać potrzebom użytkowników o najróżniejszej budowie ciała, gwarantując im maksymalny komfort i bezpieczeństwo.
budowa łóżka została przemyślana w taki sposób, żeby umożliwić nieskomplikowane i instynktowne sterowanie. Elektryczny mechanizm regulacji zezwala na przypasowanie położenia łóżka do jednostkowych potrzeb użytkownika, co jest szczególnie ważne w przypadku osób starszych i niepełnosprawnych. Funkcje te ułatwiają dodatkowo pracę opiekunów, którzy dzięki elektrycznej regulacji mogą łatwiej zająć się swoimi podopiecznymi.
Wytrzymała kompozycja łóżka, wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia długofalowe wykorzystywanie i stabilność. Łóżko jest również zaopatrzone w funkcjonalne akcesoria, takie jak bariery boczne czy koła usprawniające przemieszczanie, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność artykułu.
Warto podkreślić, że elektryczne łóżko rehabilitacyjne Interval 3 XXL jest nie tylko użytecznym,w dodatku estetycznie wytwarzanym produktem. Jego nowoczesny design sprawia,świetnie komponuje się z przeróżnymi wnętrzami, zarówno w domach prywatnych, jak i placówkach opiekuńczo-leczniczych.
Elektryczne łóżko dla osób otyłych Interval 3 XXL jest nadzwyczajnym wyborem dla osób wymagających specjalistycznej opieki. Dzięki swej wytrzymałości, funkcjonalności i estetyce, zasadniczo przyczynia się do poprawy jakości życia użytkowników i usprawnia codzienną pracę ich opiekunów.

Dwie wersje leża: INTERVAL 2 - trzy segmentowe, INTERVAL 3 - czterosegmentowe
przejrzyj: Jak wybrać trafne łóżko dla chorego leżącego?
Funkcje:
 1. płynna regulacja wysokości leża na pilota,
 2. płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
 3. płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota - INTERVAL 3,
 4. manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
 5. siłowniki LINAK,
 6. wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
 7. leże z kształtek plastikowych,
 8. łóżko dostarczane na systemie transportowym.

Materac Easy Mat (Opcja - ponadto płatna)
Materac pompowany przeciwodleżynowy (Opcja - na dodatek płatna)
produkt jest wyrobem medycznym. Używaj go zgodnie z instrukcją wykorzystywania lub etykietą. Producentem tego typu maszyn jest firma VERMEIREN POLSKA SP.ZO.O.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Łóżko rehabilitacyjne elektryczne Interval 3 XXL (udźwig do 270kg) (sklep Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych)
  6990,00 zł Sklep Schodołazy towarowe i dla osób niepełnosprawnych
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 6990,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Łóżko rehabilitacyjne elektryczne interval 3 xxl (udźwig do 270kg). Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Akcesoria do rehabilitacji