Zdjęcia produktu


Składany chodzik 2w1 z regulacją wysokości z czarno-białym siedzeniem (Costway)

Chodziki klasyczne Costway
Dostepność na dzień 22.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

248,00 zł
Sklep Costway
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 248,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Costway jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Składany chodzik 2w1 z regulacją wysokości z czarno-białym...

Składany chodzik 2w1 z regulacją wysokości Nasz chodzik jest nadzwyczajnym towarzyszem w rozwoju każdego niemowlęcia. Przemyślany zagłówek i antypoślizgowe i kółka gwarantują najwyższe bezpieczeństwo. Siedzenie pokryte zostało zdejmowaną poszewką i jest zaopatrzone w ergonomiczne oparcie, co zapewnia najlepszy komfort w trakcie nauki chodzenia. Efekty dźwiękowe oraz świetlne sprawią, iż dzieci będą się genialnie bawić. Po zakończeniu stosowania chodzik można złożyć do kompaktowych wymiarów, by zaoszczędzić miejsce w pokoju. Chodzik 2 w 1: Nasz chodzik wyekwipowany został w uniwersalną konstrukcję, która pozwala na optymalne zaspokojenie różnorodnego zapotrzebowania. Jest adekwatny dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy. Wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu: Zagłówek stanowi wyśmienite podparcie głowy i szyi dziecka. 5 przeciwpoślizgowych , a także 4 kółka w dodatku rozszerzają bezpieczeństwo podczas nauki chodzenia. Regulowana wysokość i tempo: Design naszego chodzika zezwala na dostosowanie poziomu wysokości w zależności od wzrostu dziecka. Dzięki temu całość jest rewelacyjnym kompanem podczas rozwoju umiejętności chodzenia. Na dodatek tempo chodzenia można regulować przy pomocy tylnych kółek. Interaktywna zabawa: 5 przycisków z efektami świetlnymi i 2 lusterka powodują, że chodzik przypomina minimalny samochód wyścigowy. Muzyka buduje wesołą i pełną radości przestrzeń. Wymagane są 2 baterie AA (brak w komplecie). Oszczędność miejsca: Dzięki składanej konstrukcji chodzik można prosto schować pod łóżkiem lub sofą. Do zestawu została załączona szczegółowa instrukcja objaśniająca wszystkie funkcje oraz proces montażu. Opakowanie z produktem posiada: 1 x Chodzik dziecięcy 1 x Instrukcja

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Składany chodzik 2w1 z regulacją wysokości z czarno-białym siedzeniem (sklep Costway)
    248,00 zł Sklep Costway
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 248,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Składany chodzik 2w1 z regulacją wysokości z czarno-białym siedzeniem. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Chodziki klasyczne