Zdjęcia produktu


Beard Doping Preparat na porost brody LIL D - 30 ml (Angry Beards)

(30 ml)
Kosmetyki do brody i wąsów Angry Beards
Dostepność na dzień 22.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

96,90 zł
Sklep Angry Beards
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 96,90 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Angry Beards jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Beard Doping Preparat na porost brody LIL D - 30 ml

Masz jakiś problem z porostem i chciałbyś go przyspieszyć,mieć idealną brodę za miesiąc? W tym wypadku Beard doping bez wątpienia NIE JEST ROZWIĄZANIEM dla Ciebie. Przejdź na jakąś wątpliwą stronę obiecującą wszystko, a przy okazji od razu zamów piguły na porost siusiaka.

NAJWAŻNIEJSZE parametry potężny czeski produkt Sprawdzone klinicznie wspieranie porostu brody Piekielnie efektywne ukrwienie mieszków włosowych Szybszy porost brody Flakonik ze specjalnego fioletowego szkła z pompką airless Skład: Beard doping posiada cały szereg substancji hydratacyjnych i odżywiających, najważniejszą jest jednak Diaminopyrimidine Oxide, która czyni doping dopingiem.

Kompletny skład i kilka słów na temat każdego składnika znajdziesz na blogu. Używanie: Serum na porost brody stosujemy rano i wieczorem, najlepiej po wyjściu spod prysznica, kiedy pory na skórze są jeszcze otwarte.

Porost jest zwykle uzależniony od regularności stosowania. Aplikuj naciskając pompkę 3-6 razy bezpośrednio w stronę twarzy, po czym rozetrzyj prawidłowo palcami. Więcej na temat porostu brody przeczytać można na blogu.

Broda w ciągu miesiąca?! Masz jakiś problem z porostem i chciałbyś go przyspieszyć,mieć idealną brodę za miesiąc? W tym wypadku Beard doping niewątpliwie NIE JEST ROZWIĄZANIEM dla Ciebie. Przejdź na jakiś wątpliwy web obiecujący wszystko, a przy okazji od razu zamów piguły na porost siusiaka.

Broda, podobnie jak włosy, to nie żadna zabawa. Ten tylko wie, ile je trzeba cenić, komu nie rosną. Często sięga po jakieś wątpliwe preparaty, obiecujące złote góry. Jeżeli już nas poznasz, przekonasz się, że to nie nasz fason.

Dla kogo jest doping asygnowany? Jeżeli brody nie masz w genach, nie pomoże Ci niestety nic innego, niż przeszczep. Genetyka to bestia i nikt na nią nie wygra. Spróbować oczywiście możesz, ale z wielkim prawdopodobieństwem nic z tego nie wyjdzie.

O ile zresztą nie jesteś jeszcze hormonalnie dorosły, doping jakoś też nie pomoże… ktoś tam ma ciało dorosłe już przed osiemnastką, komuś dorasta po dwudziestce. Ostatecznie jak wyrasta tylko puszek wynik nie będzie zbyt zadowalający; proponujemy zaczekać.

Jeżeli jednak jesteś dorosłym facetem i włosy na brodzie Ci rosną, jesteś skrupulatnie tym, do kogo się z naszym dopingiem zwracamy.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Angry Beards Beard Doping Preparat na porost brody LIL D - 30 ml (sklep Angry Beards)
    96,90 zł Sklep Angry Beards
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 96,90 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Beard Doping Preparat na porost brody LIL D - 30 ml. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Kosmetyki do brody i wąsów