Zdjęcia produktu


DENSIFIQUE ampułka zagęszczająca 10 x 12ml (Kerastase)

(ampułka)
Odżywianie włosów Kerastase
Dostepność na dzień 22.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

179,00 zł
Sklep agneess
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 179,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu agneess jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu DENSIFIQUE ampułka zagęszczająca 10 x 12ml

Kérastase Fusio-Dose Concentré Densifique to nowoczesna kuracja dedykowana do intensywnej regeneracji i powiększenia gęstości włosów. Zestaw składa się z 10 ampułek o obszerności 12 ml każda, zaprojektowanych z myślą o osobach borykających się z problemem przerzedzających się włosów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej formuły, produkt ten skutecznie wzmacnia włosy od w środku, zwiększając ich pojemność i gęstość.

artykuł jest łatwy w aplikacji, co zagwarantuje dołączony do zestawu aplikator. Zezwala na on precyzyjne i równomierne rozprowadzenie kuracji na włosach, maksymalizując efekty jej działania. Kuracja Kérastase Fusio-Dose Concentré Densifique jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących odzyskać pełnię i zdrowy wygląd swoich włosów.

Regularne używanie ampułek sprawia, iż włosy stają się bardziej rozciągliwe, niepodatne na uszkodzenia i łamliwość. Produkt zagwarantuje głębokie nawilżenie i odżywienie, przywracając włosom ich naturalny lśnienie i witalność. Kuracja jest trafna dla wszystkich typów włosów, nad wyraz polecana dla osób zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów, a także pragnących poprawić ich ogólną kondycję i wygląd.

pojemność

10 x 12 ml + aplikator

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • KERASTASE DENSIFIQUE ampułka zagęszczająca 10 x 12ml (sklep agneess)
    179,00 zł Sklep agneess
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 179,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla DENSIFIQUE ampułka zagęszczająca 10 x 12ml. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odżywianie włosów