Zdjęcia produktu


Świąteczny zestaw odbudowujący do włosów zniszczonych, szampon i maska L'Oréal Absolut Repair Gold (L`Oreal)

(suche i zniszczone / maska)
Odżywianie włosów L`Oreal
Dostepność na dzień 22.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

160,00 zł
Sklep agneess
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 160,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu agneess jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Świąteczny zestaw odbudowujący do włosów zniszczonych,...

L'Oréal Absolut Repair Gold odbudowujący komplet do włosów zniszczonych w świątecznym opakowaniu!

Skład zestawu:

1) L'Oréal Absolut Repair Szampon do włosów zniszczonych 300ml

2) L'Oréal Professionnel Absolut Repair Maska do włosów zniszczonych 250 ml

pakiet produktów do pielęgnacji włosów z linii Absolut Repair od L'Oréal Professionnel składa się z dwóch kluczowych produktów: szamponu regenerującego i maski regenerującej. Oto ich działanie:

Szampon Absolut Repair
 • Działanie: Szampon Absolut Repair Instant Resurfacing jest przeznaczony do momentalnej regeneracji zniszczonych włosów. Działa poprzez oczyszczanie i regenerację włosów, nie obciążając ich przy tym.
 • Korzyści: Szampon pomaga zniżyć uszkodzenia powierzchni włosa o 77% i powoduje, że włosy są 7 razy bardziej lśniące. Włosy po jego użyciu stają się bardziej miękkie, lepiej się układają i są oczyszczone bez uczucia obciążenia.
 • użycie: Zaleca się wykorzystywanie szamponu dwa razy podczas mycia – najpierw do oczyszczenia, a następnie do zwiększenia wchłaniania komponentów aktywnych.
Maska Absolut Repair
 • Działanie: Maska regenerująca Instant Resurfacing jest przeznaczona do intensywnej odbudowy choćby szczególnie zniszczonych włosów. Jest niezwykle rekomendowana do pielęgnacji włosów cienkich i uwrażliwionych.
 • Korzyści: Podobnie jak szampon, maska obniża uszkodzenia powierzchni włosa o 77% i zwiększa blask włosów 7-krotnie. Ma żelowo-kremową konsystencję, która nie obciąża włosów, gwarantując im maksymalne odżywienie i ochronę.
 • zastosowanie: Po umyciu włosów szamponem należy nałożyć maskę na osuszone ręcznikiem włosy, pozostawić na 3–5 minut, a następnie starannie spłukać.
Wnioski
 • Kompleksowa Pielęgnacja: Połączenie szamponu i maski z serii Absolut Repair zapewnia intensywną regenerację i odżywienie zniszczonych włosów, przywracając im zdrowy wygląd i lśnienie.
 • Dla Kogo: genialne dla osób z zniszczonymi, suchymi albo uwrażliwionymi włosami, które potrzebują głębokiej regeneracji i nawilżenia.
 • Rezultaty: Regularne używanie zestawu może stanowczo poprawić kondycję włosów, czyniąc je bardziej miękkimi, błyszczącymi i łatwiejszymi do kreacji.
przejrzyj inne przygotowane przez nas zestawy.

[product id="1987, 1985, 1986"]

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • Świąteczny zestaw odbudowujący do włosów zniszczonych, szampon i maska L'Oréal Absolut Repair Gold (sklep agneess)
  160,00 zł Sklep agneess
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 160,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Świąteczny zestaw odbudowujący do włosów zniszczonych, szampon i maska L'Oréal Absolut Repair Gold. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Odżywianie włosów