Zdjęcia produktu


Modułowe ogrodzenie dla dzieci z pozytywką i obręczą do piłki 18 paneli (Costway)

Pozostałe akcesoria dla dzieci Costway
Dostepność na dzień 22.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

1,035,00 zł
Sklep Costway
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 1,035,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Costway jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Modułowe ogrodzenie dla dzieci z pozytywką i obręczą...

Ogrodzenie modułowe dla dzieci Martwisz się, iż nie masz jak dopilnować swojej pociechy, kiedy zajmujesz się innymi obowiązkami? Nasze modułowe ogrodzenie dla dzieci rozwiąże ten problem. 18 paneli, które możesz dowolnie wiązać i ustawiać, zapewni maluchowi dużo miejsca do zabawy i wypoczynku, a jeśli zechcesz, i ty zmieścisz się we wnętrzu. Edukacyjne zabawki - pozytywka, ruchome trybiki i obręcz do rzutów piłką - wspierają rozwój dziecięcych zmysłów. Wysokiej jakości tworzywo PP jest nietoksyczne, trwałe i miłe w dotyku nieskomplikowane do wyczyszczenia i dezynfekcji. Drzwiczki z blokadą sprawnie zatrzymają niewielkiego odkrywcę w bezpiecznej przestrzeni. Nieznaczna waga i rozciągliwy zarys ogrodzenia dają możliwość ustawienia go w dowolnym miejscu: salonie, pokoju dziecięcym, na balkonie albo w ogródku. Dzięki czemu cały czas będziesz posiadać oko na malucha bez odrywania się od innych zajęć. Bezpieczeństwo i stabilność: Ogrodzenie stworzone jest z wysokiej jakości tworzyw HDPE i PP, solidnych, bezwonnych, nietoksycznych i łatwych do wyczyszczenia. Dzięki antypoślizgowym podkładkom panele są stabilne i odporne na przesuwanie, nie ma więc ryzyka, że maluch niechcący je przewróci. Drzwiczki z blokadą zatrzymają go w bezpiecznej przestrzeni. Rozwój poprzez zabawę: Edukacyjne zabawki pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. Grająca pozytywka szybko przyciągnie uwagę malucha, a ruchome trybiki i obręcz do rzutów piłką wspomogą ćwiczenie koordynacji ruchowej. Obszerna przestrzeń dla dziecka: Wykorzystując wszystkie panele uzyskasz przestronny plac zabaw, w którym twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie uczyć się raczkowania i chodzenia. W środku zmieścisz się i ty, jeśli zechcesz pobawić się czy odpocząć ze swoją pociechą. Sprężysty kształt: 18 paneli daje ci dużą swobodę w wyborze kształtu. Możesz zastosować wszystkie lub tylko część z nich, dzięki temu uzyskasz kwadrat, prostokąt, okrąg lub nieregularny zarys,zbratać ogrodzenie do przestrzeni, jaką dysponujesz. Składana kompozycja, łatwość przenoszenia: W razie zapotrzebowania bez kłopotu złożysz ogrodzenie i przeniesiesz je tam, gdzie zechcesz - do sypialni, salonu, na balkon albo do ogrodu. W stanie złożonym panele nie zajmują mnóstwo miejsca, możesz więc przechowywać je w szafie, pod łóżkiem czy w innej ciasnej przestrzeni. Opakowanie posiada: 16 x minimalny panel 1 x Drzwiczki 1 x Panel interaktywny 1 x Instrukcja

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Modułowe ogrodzenie dla dzieci z pozytywką i obręczą do piłki 18 paneli (sklep Costway)
    1035,00 zł Sklep Costway
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 1035,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Modułowe ogrodzenie dla dzieci z pozytywką i obręczą do piłki 18 paneli. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe akcesoria dla dzieci