Zdjęcia produktu


ONYGEN CREAM (Podopharm)

Pozostałe kosmetyki do twarzy Podopharm
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

55,00 zł
Sklep MadRic.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 55,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu MadRic.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu ONYGEN CREAM

Podopharm Onygen Cream to światowa innowacja w terapii onycholizy (odwarstwienia płytki paznokcia od łożyska) i regeneracji łożyska osłabionych paznokci rąk i stóp. Innowacyjna receptura kremu broniona prawem patentowym gromadzi colostrum bovinum z 40% tłuszczem, czyli siarę bydlęcą bogatą w ponad 250 związków w wysokim stężeniu - niespotykanym w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego. Największą wartość w colostrum stanowią białka takie jak: immunoglobuliny, laktoferyna, lizozym, laktoperoksydaza. Substancje te wykazują silne cechy antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. W dodatku w siarze bydlęcej można znaleźć tłuszcze, węglowodany, czynniki wzrostu i pochodne kwasów nukleinowych. Colostrum tłuszczowe odznacza się także wysoką zawartością witamin z grupy B, a także A, D i E prosto przyswajalnego wapnia. Formuła Podopharm Onygen Cream jest oparta na emulsjach ciekłokrystalicznych, dzięki temu przenikanie elementów aktywnych jest wydajniejsze ze względu na ich lamelarną strukturę. Krem Podopharm Onygen Cream posiada skwalan i cenne oleje: rokitnikowy i awokado znane ze swych dobroczynnych cechy.

UWAGA!: efektywnOŚĆ PODOPHARM ONYGEN CREAM ZALEŻY OD dobrEGO PRZYGOTOWANIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ, KTÓRE JEST możliwE WYŁĄCZNIE POD KONTROLĄ PODOLOGA, SPECJALISTY PIELĄGNACJI STÓP.

20 ml (wystarcza na 3 miesięczną terapię)

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Podopharm ONYGEN CREAM (sklep MadRic.pl)
    55,00 zł Sklep MadRic.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 55,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla ONYGEN CREAM. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe kosmetyki do twarzy