Zdjęcia produktu


75ml w deodorant (Naomi Campbell)

Pozostałe zapachy dla kobiet Naomi Campbell
Dostepność na dzień 23.07.2018: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

33,30 zł
Sklep Mall.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w sieci!
Przejdź do sklepu 33,30 zł - Najtaniej w sieci!

Prezentowana oferta sklepu Mall.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

W wyniku recenzji użytkowników produkt otrzymał ocenę 🏆: 4.2 (ocen: 9), aby dodać ocenę lub opinię o 75ml w deodorant (Naomi Campbell) w postaci krótkiej recenzji przejdź do formularza opinii. Jeśli masz link do testu produktu, również możesz się nim podzielić.

Opis produktu 75ml w deodorant

Naomi Campbell to jedna z najsłynniejszych modelek i najpiękniejszych pań świata, znana z niezwykłej urody którą zawdzięcza chińskim i jamajskim korzeniom. Poza pracą na wybiegu grała też w teledyskach i filmach, wydała książkę i nagrała własną płytę.

W latach dziewięćdziesiątych była jedną z najistotniej rozchwytywanych modelek na świecie. Pierwsze pachnidła Naomi Campbell weszły na rynek w 1999 roku na skutek czego kontraktu podpisanego przez gwiazdę z Cosmopolitan Cosmetics.

aromat sygnowany nazwiskiem modelki stworzony został z myślą o intensywnych kobietach sukcesu, które szukają perfum zezwalających poczuć się zmysłowo i jednocześnie podkreślić wyszukany fason. W następnych latach pojawiły się kolejne kompilacje, wytworzone dla Naomi przez najkorzystniejszych specjalistów z branży mody: Naomagic, Exult, Mystery i Sunset.

Celem każdej z nich było odzwierciedlenie spektakularna kobiety poprzez kompilację aromatyczną, wzbudzającą pewność siebie i wyróżniającą kobiecość jako najważniejszy atut. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty asortyment produktów sygnowanych nazwiskiem Naomi Campbell: perfumy, wody toaletowe, żele pod prysznic, balsamy i zestawy kosmetyków.

Wśród nich najpopularniejsze linie producenta: Naomi Campbell, Naomi Campbell At Night, Queen of Gold, Cat Deluxe i Seductive Elixir. Proponujemy w dodatku próbki wybranych artykułów, które pozwolą Państwu zapoznać się z aromatem.

perfumy Naomi Campbell polecamy wszystkim paniom, które szukają eleganckich, uwodzicielskich kombinacji aromatycznych, łączących kwiatowo – owocową bazę zapachową z potężnymi drzewnymi akcentami. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Naomi Campbell Naomi Campbell - dezodorant z atomizerem 75 ml - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! (sklep Mall.pl)
    33,30 zł Sklep Mall.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 33,30 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla 75ml w deodorant. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Pozostałe zapachy dla kobiet