Zdjęcia produktu


Opaska profilaktyczna na nadgarstek, rozmiar L (Body sculpture)

(nadgarstek / opaska elastyczna)
Stabilizatory i usztywniacze Body sculpture
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

38,90 zł
Sklep Abcfitness.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 38,90 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Abcfitness.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Opaska profilaktyczna na nadgarstek, rozmiar L

rozciągliwa opaska na dłoń BNS 002 firmy Body Sculpture przyda się z reguły osobom wracającym do pełnej wydajności po jakiejś kontuzji lub urazie. Używana podczas treningu zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji.

dzięki czemu, iż jest specjalnie wyprofilowana, i dostosowywana rzepem, dopasowuje się do nadgarstka i zapobiega jego dalszym przeciążeniom. Opaska jest uniwersalna, nadaje się jednocześnie na prawą jak i lewą rękę.

Materiał nie powoduje otarć na skórze. Opaska wykonana jest z oddychającej mieszanki materiałowej, dzięki temu pomaga utrzymać naturalną ciepłotę ciała. Poprawia to krążenie krwi, co skutkuje zmniejszeniem się bólu i obrzęków.

Przed wykorzystaniem opaski zalecana jest konsultacja z lekarzem albo fizjoterapeutą. Dane technologiczne: Materiał wykonania: 30% nylon, 27% spandex, 43% guma wymiar: L Kolor: szary wymiary: 16,5 x 9 cm (dł.

x szer.) Przeznaczenie: do użytkowania domowego Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Opaska na dłoń ze ściągaczem Body Sculpture BNS 002 - rozmiar L (sklep Abcfitness.pl)
    38,90 zł Sklep Abcfitness.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 38,90 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Opaska profilaktyczna na nadgarstek, rozmiar L. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Stabilizatory i usztywniacze