Zdjęcia produktu


KO1125 ROZM. L STABILIZATOR KOLANA ODCIĄŻAJĄCY RZEPKĘ (HMS)

(kolano / stabilizator)
Stabilizatory i usztywniacze HMS
Dostepność na dzień 22.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

49,00 zł
Sklep Abcfitness.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 49,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Abcfitness.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu KO1125 ROZM. L STABILIZATOR KOLANA ODCIĄŻAJĄCY RZEPKĘ

KO1125 HMS to stabilizator kolana, z silikonowym pierścieniem, na wysokości rzepki. Produkt zapewnia rewelacyjne usztywnienie, nie ograniczając zdolności ruchowych. Materiał ściągacza, jest bardzo sprężysty i świetnie przylega do ciała.

zapewnia idealną stabilizację kolana. Specjalne poszerzenia, znajdujące się w miejscu zgięcia kolana, zapobiegają odczuciu dyskomfortu, w trakcie ruchu. Silikonowy pierścień, z przodu ściągacza, otacza rzepkę i wpiera korzystne jej ułożenie.

Zabezpiecza przed zwichnięciem i mechanicznymi urazami. Dodatkowo, delikatnie masuje przeciążone i bolące miejsce. KO1125 jest z przyjemnego dla skóry materiału, którego zaletą jest odprowadzanie wilgoci.

dzięki czemu, skóra pozostaje sucha, nawet w trakcie długiego treningu. Ściągacz stanie na wysokości zadania, w sytuacji lekkich niestabilności rzepki, lekkich stanów zapalnych, a także dolegliwości bólowych.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Stabilizator kolana odciążający rzepkę HMS KO1125, Rozmiar L (sklep Abcfitness.pl)
    49,00 zł Sklep Abcfitness.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 49,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla KO1125 ROZM. L STABILIZATOR KOLANA ODCIĄŻAJĄCY RZEPKĘ. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Stabilizatory i usztywniacze