Zdjęcia produktu


Stabilizator kolana z materiałem frotte BNS-7105E (Body sculpture)

(kolano / stabilizator)
Stabilizatory i usztywniacze Body sculpture
Dostepność na dzień 22.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

48,90 zł
Sklep Abcfitness.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 48,90 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Abcfitness.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Stabilizator kolana z materiałem frotte BNS-7105E

Stabilizator kolana BNS 7105E marki Body Sculpture to specjalnie wyprofilowana miękka opaska uciskowa z neoprenowym wzmocnieniem rzepki. Broni i ogrzewa kolano, poprawia krążenie krwi. Stabilizator zapewnia silny ucisk i ochronę tkanek miękkich, łękotki i rzepki.

Zalecany przy schorzeniach rzepki, a także jako uniwersalne wzmocnienie stawu. Specjalny zarys i rozciągliwość materiału, a także zapięcie na rzep umożliwia precyzyjne dobranie do kolana. Artykuł zakłada się od przodu, co pozwala uniknąć dodatkowych urazów związanych z wciąganiem stabilizatora.

Wewnętrzna strona pokryta jest materiałem frotte. Rozszerza to komfort używania. Dane techniczne: rozmiar: uniwersalny Przeznaczenie: użytek domowy / amatorski Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym.

Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Stabilizator kolana z materiałem frotte Body Sculpture BNS 7105E (sklep Abcfitness.pl)
    48,90 zł Sklep Abcfitness.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 48,90 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Stabilizator kolana z materiałem frotte BNS-7105E. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Stabilizatory i usztywniacze