Zdjęcia produktu


Stabilizator stawu skokowego a2-dx ankle right czarny 670601 | (Zamst)

(staw skokowy / stabilizator)
Stabilizatory i usztywniacze Zamst
Dostepność na dzień 21.05.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

309,99 zł
Sklep Sportano.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 309,99 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Sportano.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu Stabilizator stawu skokowego a2-dx ankle right czarny...

Zamst A2-DX Ankle Right to progresywny stabilizator stawu skokowego, przeznaczony na prawą kostkę. Pochodząca z Japonii firma słynie z skrupulatności wykonania i innowacyjnia technologicznego swych produktów, dzięki temu zapewnia najwyższą jakość.

Ten oryginalny stabilizator stawu skokowego A2-DX, dedykowany do rozmaitych zastosowań, jest kluczowym elementem wspomagającym procesy regeneracji i rehabilitacji. Skonstruowany jest w taki sposób, aby skutecznie unieruchomić staw, broniąc go przed niekorzystnymi przeciążeniami.

technologia regulacji kompresji zawarta w A2-DX Angle Right pozwala na ścisłe dostosowanie stopnia stabilizacji do indywidualnych potrzeb użytkownika. To zezwala na rewelacyjne dopasowanie i udoskonalenie wygody noszenia, równocześnie gwarantując stosowne zabezpieczenie i pewność w trakcie każdego ruchu, zmiany trasy lub skoku, a także przy lądowaniu.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

  • Stabilizator stawu skokowego prawego Zamst A2-DX Angle Right czarny | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWROT (sklep Sportano.pl)
    309,99 zł Sklep Sportano.pl
    Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 309,99 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Stabilizator stawu skokowego a2-dx ankle right czarny 670601 |. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Stabilizatory i usztywniacze