Zdjęcia produktu


ORO-T30 BABY (Hi-Tech Medical)

(czoło / bezdotykowy)
Termometry Hi-Tech Medical
Dostepność na dzień 20.07.2024: w magazynie

Promocyjna oferta cenowa:

86,00 zł
Sklep Zadowolenie.pl
Przejdź do sklepu Najlepsza oferta w bazie!
Przejdź do sklepu 86,00 zł - najtaniej w bazie!

Prezentowana oferta sklepu Zadowolenie.pl jest najbardziej atrakcyjna cenowo spośród setek sklepów internetowych w naszej bazie. Przeglądaj pełny ranking cen i ofert Porównanie cen następuje w czasie rzeczywistym.

Recenzje i opinie

Opis produktu ORO-T30 BABY

BEZDOTYKOWY TERMOMETR ORO-T30
 • Czas pomiaru: 1 sekunda
 • Podświetlany ekran cyfrowy LCD
 • Łatwy odczyt wyniku pomiaru
 • towar testowany klinicznie
 • wybór trybu pomiaru temperatury na czole lub powierzchni przedmiotów
 • Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza
 • Funkcja pamięci 32 wyników
 • Funkcja alarmu w wypadku podwyższonej temperatury ciała
 • Tryb oszczędzania energii samoczynne wyłączenie
 • Zasilanie: (baterie AAA/2 sztuki).
 • Podstawowe wymiary: 170mm × 48mm × 40mm (długość × szerokość × wysokość).
 • Masa netto: 75 g (bez baterii).
 • standardowe warunki działania urządzenia:
 • - Temperatura robocza otoczenia: 10°C - 40°C.
 • - Wilgotność względna: do 85%.
 • Emisyjność: 0,95.

1. Prędki pomiar i wysoka precyzyjność naszego termometru powoduje, iż jest on przeważnie wybieranym termometrem dla dzieci i dorosłych.

2. Dzięki dodatkowym funkcją możesz na bieżąco odczytywać temperaturę ciała wody do kąpieli oraz płynów żywnościowych

3. Podświetlany ekran LCD

Termometr bezdotykowy na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała albo wybranej powierzchni przy użyciu technice promieniowania podczerwonego. Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i komfortowojszy w użyciu tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze albo douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym” termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi się podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego użycia kiedy nie śpi.

Podstawowe właściwości termometru bezdotykowego

 1. Urządzenie służące do pomiaru temperatury ciała (przy użyciu procesu dynamicznej korekcji uwzględniającej temperaturę otoczenia względem temperatury ciała) albo powierzchni wybranego przedmiotu.
 2. Pomiary przeprowadzane są wyłącznie przy użyciu sondy na podczerwień do pomiaru temperatury, o wysokim stopniu dokładności pomiaru i stabilnym działaniu.
 3. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury ciała.
 4. Funkcja pamięci 32 ostatnich wyników.
 5. Podświetlany wyświetlacz cyfrowy LCD.
 6. Dwa tryby pomiaru temperatury: skala Fahrenheita i Celsjusza, do wyboru.
 7. Tryb automatycznego oszczędzania energii; termometr wyłącza się, jeśli nie jest używany.
 8. niewielki wymiar, przemyślana konstrukcja i komfortowa obsługa.
 9. dobór trybu pomiaru temperatury na czole albo powierzchni przedmiotów o temperaturze niższej niżeli 60°C i emisyjności równej 0,95.

identyfikacja poziomu temperatury:

Termometr bezdotykowy w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów pozwala na pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z zamianą jednorazowych kapturków bądź też przeprowadzania cyklu dezynfekcji, a równocześnie w sposób całkowity likwiduje możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zastosowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy z łatwością i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci.

to progresywny termometr, w którym zastosowano technikę pomiaru na podczerwień. Termometr charakteryzuje się wysoką precyzyjnością.staranność ta została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wykonanie precyzyjnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 1 sekundę. Poręczny ekran LCD łatwy odczyt wyniku. Dzięki zastosowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki w nocy.Termometr posiada funkcję alarmu gorączki.

Funkcja pamięci ostatnich 32 wyników pomiarów pozwala na wyświetlenie wartości ostatniego wyniku po wciśnięciu odpowiedniego przycisku. Sygnał dźwiękowy oznacza zakończenie pomiaru i możliwość odczytu wartości temperatury na wyświetlaczu. Funkcja alarmu w przypadku podwyższonej temperatury, przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest wyższa od ustawionej termometr stwarza alarm ostrzegający użytkownika o potencjalnej gorączce. Funkcja samoczynnego wyłączania obniża zużycie baterii. Pokrywa jest produkowaną z trwałego plastiku, gwarantującego najwyższy poziom ochrony urządzenia, jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Unikatowy,nowoczesny i praktyczny kształt. Poprawne użycie termometru wymaga dokładnego zapoznania się z instrukcją obsługi.

wspaniałY W DOMU I W PODRÓŻY

Termometr wielofunkcyjny umożliwia dokonanie pomiarów temperatury u dzieci i osób dorosłych w niemal każdych warunkach: w domu, pracy, podróży. Wyniki tych pomiarów charakteryzują się kliniczną starannością. Pomiary są błyskawiczne (czas pomiaru – ok. 1 sekundy), dzięki czemu termometr może być użytkowany do pomiarów temperatury u choćby niezwykle ruchliwych dzieci. Szybko też wykonamy pomiary temperatury otoczenia, żywności, napojów i kąpieli dla dziecka.

Termometr bezdotykowy w odróżnieniu od innych elektronicznych termometrów pozwala na pomiar temperatury bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wymianą jednorazowych kapturków bądź też przeprowadzania procesu dezynfekcji, a jednocześnie w sposób całkowity usuwa możliwość przenoszenia drobnoustrojów. Dzięki zastosowaniu funkcji bezdotykowego mierzenia temperatury, dokonujemy łatwo i bezinwazyjnie pomiarów temperatury u dzieci i dorosłych

to progresywny termometr, w którym zastosowano technologię pomiaru na podczerwień. Termometr znamionuje się wysoką precyzyjnością. Wykonanie dokładnego pomiaru temperatury trwa zaledwie 1 sekundę. Spory wyświetlacz LCD prosty odczyt wyniku. Dzięki zaimplementowaniu podświetlanego ekranu możemy dokonywać i odczytywać wyniki w nocy.Termometr posiada funkcję alarmu gorączki i pamieć 32 wyników.

 1. Bezdotykowy pomiar w 1 sekundę
 2. Pomiar przy pomocy 1 przycisku
 3. Podświetlany wyświetlacz LCD
 4. Pamięć 32 ostatnich wyników
 5. Sonda pomiarowa

Skład Zestawu

 • Termometr
 • Instrukcja język PL
 • Opakowanie

Termometr zapewnia najwyższą - kliniczną dokładność wskazań pomiaru temperatury, jest on urządzeniem medycznym stosowanym w Jednostkach Służby Zdrowia

Termometry są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI produktÓW LECZNICZYCH,WYROBÓW MEDYCZNYCH I towarÓW BIOBÓJCZYCH

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

 • ORO-MED Termometr bezdotykowy ORO-T30BABY (sklep Zadowolenie.pl)
  86,00 zł Sklep Zadowolenie.pl
  Przejdź do sklepu

W naszym rankingu znajduje się 1 promocyjnych ofert w cenie 86,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla ORO-T30 BABY. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

 • Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30

  Zobacz w sklepie Termometr bezdotykowy wielofunkcyjny KT-30
  HI-TECH MEDICAL
  Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-30 na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury...
  130,00 zł
 • Hi-Tech Medical ORO-T60 Perfect

  Zobacz w sklepie Hi-Tech Medical ORO-T60 Perfect
  Hi-Tech Medical
  Termometr bezdotykowy ORO-T60PERFECT Termometr służy do pomiaru temperatury na czole, temperatury...
  123,00 zł
 • Hi-Tech Medical ORO-T30 BABY

  Zobacz w sklepie Hi-Tech Medical ORO-T30 BABY
  Hi-Tech Medical
  BEZDOTYKOWY TERMOMETR ORO-T30 Czas pomiaru: 1 sekundaPodświetlany ekran cyfrowy LCDŁatwy odczyt...
  86,00 zł

Inne w kategorii Termometry