Zdjęcia produktu


Kapturki LF40 do termometrów BRAUN/op. 40 szt

Termometry
Dostepność na dzień 20.07.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Kapturki LF40 do termometrów BRAUN/op. 40 szt

Kapturki jednorazowe do termometrów do ucha Braun LF40 Kapturki marka Braun pomyślała o wszystkim – nie tylko w kontekście samych termometrów, lecz i akcesoriów, dzięki którym są tak funkcjonalne. Oferowane kapturki do termometru Braun to 40 sztuk jednorazowych i higienicznych elementów, dzięki którym każdy pomiar jest w pełni bezpieczny – bo z zachowaniem czystości.

Co warto wiedzieć przed złożeniem zamówienia na kapturki do termometru Braun? gwarantują higieniczny i bezpieczny pomiar temperatury, Są asygnowane termometrom Braun ThermoScan – każdy model, W prawidłowej cenie aż 40 sztuk kapturków.Jeśli więc posiadasz jeden z tych modeli: 6520 / 6020 / 4520 / 4020 / 3520 / 3020 – warto już teraz nabyć kapturki do termometru Braun i mieć ich zapas pod ręką zawsze wtedy, gdy będą niezbędne.

namawiamy do kontaktu i zadawania pytań, jeśli jesteś właścicielem jednego z progresywnych termometrów Braun, ale nie masz 100% pewności, iż prezentowane kapturki są z nim w pełni kompatybilne – z chęcią doradzimy, dla pełnej satysfakcji z zakupu.

Stawiając na kapturki Brun – wybierasz jakość.

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Kapturki LF40 do termometrów BRAUN/op. 40 szt. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Termometry