Zdjęcia produktu


Termometr bezdotykowy 4head htd8813 (Novama)

(bezdotykowy)
Termometry Novama
Dostepność na dzień 20.07.2024: brak

Promocyjna oferta cenowa:

Niestety na chwilę obecną w naszej bazie nie ma sklepów posiadających {produkt} w magazynie. Prosimy spróbować ponownie później.

Recenzje i opinie

Opis produktu Termometr bezdotykowy 4head htd8813

NOVAMA 4HEAD odpowiada na obecne wyzwania. Może być z powodzeniem używany równocześnie do intensywnych i częstych pomiarów kontrolnych w placówkach medycznych, jak i w domu, do diagnostyki infekcji sezonowych.

Novama 4Head jest uniwersalnym termometrem i przyda się w służbie zdrowia i w każdym domu. Ukazuje temperaturę ciała, posiłków i otoczenia. Profesjonalny termometr jest za każdym razem gotowy do pracy. Novama 4Head nie wymaga włączania.

starczy nacisnąć spust i odczytać wynik. 4Head to jakość Novama o czym świadczy 3 letnia gwarancja od drzwi do drzwi i serwis z polską obsługą i infolinią. Novama 4Head to urządzenie medyczne w pełnym tego słowa znaczeniu.

Spełnia najnowsze oczekiwania dotyczące termometrów bezdotykowych. Precyzyjność jest potwierdzona badaniami klinicznymi przez notyfikowaną jednostkę. Dystans znakomity – 5 cm. NOVAMA 4HEAD to mistrzowski termometr medyczny umożliwiający pomiar bezdotykowy z odległości 5 cm od czoła osoby badanej z wyjątkową skrupulatnością 0,2 C.

Novama 4Head to tradycyjny bezdotykowy termometr którego mocne strony znają pracownicy służby zdrowia od lat. To komfortowy termometr o użytecznym kształcie wyśmienicie leżącym w dłoni. Można nim wykonywać pomiar za pomiarem dzięki wygodzie pokrywy i możliwościom technologicznym.

Novama 4Head odpowiada codziennie na wyzwania czasów w jakich żyjemy. Konwencjonalny kształt i niespotykana ergonomia NOVAMA 4HEAD ma zarys charakterystyczny dla medycznych termometrów klinicznych – będąc od nich nieco mniejszym.

dzięki czemu wyśmienicie leży w dłoni i daje wygodę użytkowania. Pomiar termometrem o profilu ‘pistoletu’ z przyciskiem z przodu jest widocznie wygodniejsze dla operatora (np. Rodzica). Novama 4Head to wyjątkowo użyteczny termometr, ma funkcje: pamięć 50 pomiarów i alarm, który możesz skonfigurować do własnych ustawień.

Kolorowa interpretacja wyników demonstruje jak rozumieć pokazane wyniki. Novama 4Head Bezdotykowy termometr na podczerwień wysoka skrupulatność, gwarancja od drzwi do drzwi, bezpieczna odległość pomiaru- 5 cm, kolorowa interpretacja temperatury, pamięć 50 pomiarów, nietrudna obsługa, tryb cichy, alarm gorączki, automatyczne wyłączenie, wskaźnik zużycia baterii, mierzy na dodatek temperaturę powietrza, płynów, kąpieli i posiłków nietrudny, instynktowny pomiar i kolorowa interpretacja temperatury Skieruj czujka termometru w stronę środka czoła pacjenta.

Zbliż termometr do czoła, na odległość nie pokaźniejszą aniżeli 5 cm, nie dotykając czoła. Naciśnij spust (ON). Termometr włączy się, zmierzy temperaturę i w ciągu 2 sekund wyświetli wynik pomiaru. Wyświetlacz LCD podświetli się na jeden z trzech kolorów w zależności od zmierzonej temperatury: Zielony – temperatura normalna; Pomarańczowy – lekka gorączka; Czerwony – gorączka.

Zawartość zestawu: termometr, instrukcja obsługi, 2 baterie AAA. WYRÓŻNIKI: wysoka precyzyjność gwarancja od drzwi do drzwi bezpieczna odległość pomiaru- 5 cm interpretacja temperatury pamięć 50 pomiarów łatwa obsługa tryb cichy alarm gorączki automatyczne wyłączenie wskaźnik zużycia baterii mierzy ponadto temperaturę powietrza i płynów

Dane oraz specyfikacja:

Ranking ofert - najlepsze promocyjne ceny 2017

W naszym rankingu znajduje się 0 promocyjnych ofert w cenie 0,00 zł.

Opinie i recenzje użytkowników

Dodaj opinie lub recenzję dla Termometr bezdotykowy 4head htd8813. Twój komentarz zostanie wyświetlony po moderacji.

Produkty powiązane

Inne w kategorii Termometry